Pető Panzió Győr

Hotel Fonte Győr
Sokoró Fogadó Sokorópátka - Napi árak félpanziós ellátással
2024.12.31-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka
Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
Thermál Hotel és Kemping Komárom

Pető Panzió Győr vélemények

Szörnyű 2022. július 17. járt itt
Július közepére kerestem szállást Győrben. A Pető Panzió honlapján 15. 000 Ft áron hírdeti a 2 ágyas szobát éjszakánként. Ezt jónak gondoltam, ezért június 16. -án érdeklődtem, van e szabad hely a kiválasztott időpontra, és milyen áron tudják biztosítani 5 éjszakára. Megjött a válasz, hogy éjszakánként 19. 000 Ft !
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
Kiváló 2017. szeptember 11.a párjával járt itt
A vendéglátás magas színtű, nagyon kedves és segítőkész a személyzet. A tisztaság kifogástalan, naponta takarítják a szobákat. A reggelit a ház hangulatos, boltíves, tradicionális pincéjében lehet elfogyasztani. Frissen készült tojás ételekből lehet választani, az omlett valami fenséges volt.
Pető Panzió Győr - SzobákPető Panzió Győr - Külső képPető Panzió Győr - BelsőPető Panzió Győr - BelsőPető Panzió Győr - VendéglátásPető Panzió Győr - VendéglátásPető Panzió Győr - VendéglátásPető Panzió Győr - VendéglátásPető Panzió Győr - SzobákPető Panzió Győr - SzobákPető Panzió Győr - SzobákPető Panzió Győr - SzobákPető Panzió Győr - SzobákPető Panzió Győr - Külső kép