WHB Hotel Győr

WHB Hotel Győr
WHB Hotel GyőrWHB Hotel Győr
WHB Hotel GyőrWHB Hotel Győr

WHB Hotel Győr bemutatkozása

2009-ben épült szállodánk a Győri Nemzetközi Ipari Park szívében helyezkedik el, a Juharfa utca 11. szám alatt, az M1 autópálya 112-es lehajtójánál.

Szállodánk különlegessége, hogy az Ipari Parkba települt cégek szinte karnyújtásnyira, Győr történelmi belvárosa pedig elérhető távolságban található, így ideális szálláslehetőség Győr és Győr környéki cégek dolgozói és külföldi üzleti partnerei számára.

Hotel Fonte Győr - Napi árak ellátás nélkül
Napi árak ellátás nélkül
2024.12.29-ig
Hotel Fonte Győr
Sokoró Fogadó Sokorópátka - Nyári kiruccanás
Nyári kiruccanás
06.15-08.31.
Sokoró Fogadó Sokorópátka
Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
Thermál Hotel és Kemping Komárom

WHB Hotel Győr vélemények

2019. július 4.gyerekekkel járt itt
Távol a várostól, az ipari park szívében található ez a modern, tetszetős kinézetű hotel. Mi a kedvező ára miatt választottuk. Tulajdonképpen csak alvás miatt. Az ágyak matracai nagyon puhák. Én személy szerint nem szeretem, nagyon nehéz belőle kiszállni. A portalanításra jobban oda kellene figyelni.
2018. május 27.a párjával járt itt
A hotel az Ipariparkban található, távol a várostól. Inkább autósok számára ajánlom, jó parkolási lehetőséggel. A szobánk tágas volt és tiszta. A kinti zajokat nem hallottuk. A reggeli egyszerű, de jól laktunk.A tv kisképernyős, a wifi megfelelő volt.A szálloda környdezete szépen parkosított.
Kiváló 2017. február 16.a párjával járt itt
Rendkívül kulturált,modern, tiszta, kényelmes. Ár érték arányban remeknek mondanám, a svédasztalos reggeli bőséges és nagyon finom.
A személyzet kifogástalanul kedves, segítőkész. A szoba a kényelmes, tiszta, tágas. Jól szigetelt, csendes. A fürdőszoba szintén tiszta. Remek a WiFi szolgáltatás. Jó a parkolási lehetőség a szálloda előtt. Köszönjük a kényelmet.