Rába Quelle Gyógy,- Termál és Élményfürdő Győr

városi Termálfürdő közül
Termálfürdő

Rába Quelle Gyógy,- Termál és Élményfürdő Győr bemutatkozása

Győrben található a világ első 7 csillagos vízi élményparkja, a Rába Quelle Vízi Élménypark és Gyógyfürdő, mely 2023. június 17-én nyitja meg a kapuit a nagyközönség előtt. A város egyik legszebb, legfrekventáltabb részén, a Mosoni-Duna és Rába találkozásánál található szigeten fekszik a fürdő.

Hotel Fonte Győr - Napi árak ellátás nélkül
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Rába Quelle Gyógy,- Termál és Élményfürdő Győr vélemények

Időpazarlás 2024. január 5.a párjával járt itt
Mi nyáron voltunk elöször és utoljára sajnos mert Györiek vagyunk, és elvették tölünk a thermál fürdönket pedig régen heti 3-4 alkalommal is mentunk fürödni és ezt terveztük most is, de soha többet. Fáj a szivünk, mert a fürdö volt nekünk a legkedvesebb találkozo hely . Barátokkal olyan isteni jo volt.
Időpazarlás 2023. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Lehangoló...elvettek egy jó fürdőt a Győriektől :( a régi nyomába sem ér sajnos, az ára viszont 5-szorose lett
Átlagos 2023. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Szép és kellemes, de irreálisan drága a belépő, és ennél csak az durvább, hogy a büfék annyira túlárazottak, hogy a Balaton part, vagy a horvát tengerpart hozzá képest ingyenes.
Átlagos 2023. július 10.gyerekekkel járt itt
Most voltunk először, de nem valószínű, hogy ide vissza jövünk. Maga a fürdő szép, tiszta. Hétköznap voltunk, de így is sokan voltak és nem túl nagy az egész, kettő büfé üzemelt és nagyon sokat kellett várni. Az árak a felkapottabb balatoni helyek árait is megcsúfolják . 5 ember, 5 különböző ételt evett, amiből 4 az katasztrofális volt, mind ízre, mind állagra.