Aranypatkó Fogadó Győrújbarát

9021 Győrújbarát, István u. 21.

Aranypatkó Fogadó Győrújbarát a térképen

Aranypatkó Fogadó Győrújbarát értékelése:

1. helyezett a 2 győrújbaráti szállás közül
331. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1081 szállás közül

Aranypatkó Fogadó Győrújbarát vélemények

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 3.
Egy szomszéd település kritikán aluli panziója után véletlen akadtunk rá. Szerencsénkre még éppen egy szabad szoba volt, mely kicsi,de takaros. Tiszta rendezett, az elvárásoknak megfelelő. Mint utólag kiderült nagyobb szoba a többi, de nekünk ez is tökéletes volt. Olyan volt az egész, a konyhával együtt, mintha egy barátunknál lettünk volna vendégségben.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 18.
Nyaralás végén ejtettük útba ezt a kis vidéki éttermet. Épp egy nagyobb családi ünneplés zajlott, de volt szerencsére szabad asztal. A felszolgálók kedvesek voltak és figyelmesek. Kint nagyon meleg volt, így örültünk a klimatizált helyiségnek. Az ételek ízvilágával elégedettek voltunk, talán a mennyiség lehetne picit nagyobb, hogy még ideálisabb legyen az ár/érték arány.

Csóka Apartman
Pápa
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, gyümölcskosár bekészítéssel, kerékpár használattal
Érvényes: 2021.12.31-ig
Révész Hotel, Étterem & Rosa Spa
Győr
2 nap/1 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.

Szállodák Győrújbarát környékén
Hotel Bakony Bakonybél
A Zirctől 16 kilométerre található községben, Bakonybélben várja vendégeit a Hotel Bakony. A...
Kedvezményes napi ár reggelivel (1 éjtől)
Napi ár (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre