Aranypatkó Fogadó Győrújbarát

Vidéki kikapcsolódás Sokorópátkán
2024.12.31-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Aranypatkó Fogadó Győrújbarát vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. május 3.a párjával járt itt
Egy szomszéd település kritikán aluli panziója után véletlen akadtunk rá. Szerencsénkre még éppen egy szabad szoba volt, mely kicsi,de takaros. Tiszta rendezett, az elvárásoknak megfelelő. Mint utólag kiderült nagyobb szoba a többi, de nekünk ez is tökéletes volt. Olyan volt az egész, a konyhával együtt, mintha egy barátunknál lettünk volna vendégségben. Köszönjük nekik és még elmegyünk máskor is.
2017. szeptember 18.családjával járt itt
Nyaralás végén ejtettük útba ezt a kis vidéki éttermet. Épp egy nagyobb családi ünneplés zajlott, de volt szerencsére szabad asztal. A felszolgálók kedvesek voltak és figyelmesek. Kint nagyon meleg volt, így örültünk a klimatizált helyiségnek. Az ételek ízvilágával elégedettek voltunk, talán a mennyiség lehetne picit nagyobb, hogy még ideálisabb legyen az ár/érték arány.