1Manka: Csalódás - Géza Konyhája Gyula

Géza Konyhája Gyula értékelése
15. helyezett a 43 gyulai étterem közül

Csalódás

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 14.
Ismerős ajánlása alapján tértünk be az étterembe. Szezonon kívül mentünk, így az étterem, csak délután 3-ig van nyitva, így egy ebédet fogyasztottunk.
A pincér eléggé lekezelően bánt velünk, mintha rabolnánk az idejét, pedig csak páran voltak a vendéglőben.
A kiszolgálás gyors volt, még nem fejeztem be a levest, amikor a főételt már az asztalra tette a pincér.
Az adagok megfelelőek és finomak voltak.
Sajnos a pincérről már kevésbé tudok jókat mondani. Fizetéskor szerettük volna a szálláshoz kapott kedvezményre jogosító kupont felhasználni, amit el is vett a pincér, de a végén nem számolta bele a fizetendőbe. Mikor elvettük a nyugtát, akkor a felszolgáló kirohant az étteremből és megvárta míg reklamáció nélkül (mivel ő volt az egyetlen felszolgáló, így nem tudtunk észrevételt tenni senkinek) távozunk.
A számlát a kupon nélkül is kifizettük, de amennyiben nem szeretné az étterem, hogy bárki kedvezményre jogosító kupont használjon, akkor érdemes lenne megszüntetni azt.

Ennyire tetszett: Átlagos

Géza Konyhája Gyula
5700 Gyula
Kossuth tér 3.

2019. június 16.
A júniusi forróságban voltunk vendégeik. Kellemes árnyas kerthelyiség fogadott a Körös partján. Asztalt előre foglaltunk, a fogadó pincér mégis el akart küldeni (nem azzal a kérdéssel kezdte van-e foglalásunk), ezért kapott csak négyest. Utána mindent behozott kedvességgel.Az ételek ízletesek...

2019. február 27.
Nagyon szép tálalás, és finom ételek. Szuper kiszolgálás. Hatalmas adagok. Jó ár- érték arány. Hangulatos kis vendéglő.Tiszta hely. Ez a helyet mindenkinek ki kell próbálni aki Gyulán jár. A sétáló utcától nem messze. Rosszat egyáltalán nem tudok írni róla,hisz minden tökéletes volt.

2018. július 9.
Megérkezésünket itt ünnepeltük meg!Finomak voltal az ízek,mindenki meg volt elégedve a 10 fős társaság közül...Jó a hely és a kiszolgálás,ízesek az ételek!!!Egyedül sajttálat nem tudtak előételnek hozni,hiába szerepelt az étlapon...Ezért csak 4 pont...