Géza Konyhája Gyula

Géza Konyhája GyulaGéza Konyhája Gyula
Géza Konyhája GyulaGéza Konyhája Gyula
61 fotó

Géza Konyhája Gyula bemutatkozása

A város szívében, a természet és a víz közelében. Otthonos, hangulatos környezetben, korszerű nemzetközi konyhával várjuk kedves vendégeinket! Árnyas virágos, KÖRÖSPARTI TERASZUNK kellemes kikapcsolódást és kulináris élményeket kínál! Állandó kínálatunkban helyet kapnak mediterrán jellegű ételek is!
Tovább olvasom >>

2021.09.01-ig
Aqua Hotel Gyula
67.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Géza Konyhája Gyula vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
2021. június 26.családjával járt itt
A Géza konyhája nevű étteremben nem jártam 2015 óta. Mielőtt nekifogtam az értékelésnek elolvastam az akkori beszámolómat, annyit megállapíthatok, hogy fejlődés nem mutatkozott, sőt, úgy tűnik, hogy inkább a választékból tűnt el néhány étel. Ami egyébként nem feltétlenül baj, főként, ha azok a fogások, amiket kínálnak, izgalmasak, s nem készülnek unalmas alapanyagokból.
Itt fényképeztem:
Géza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Külső képGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - BelsőGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Külső képGéza Konyhája Gyula - Külső képGéza Konyhája Gyula - Külső képGéza Konyhája Gyula - Külső képGéza Konyhája Gyula - Étlap/itallapGéza Konyhája Gyula - Étlap/itallapGéza Konyhája Gyula - BelsőGéza Konyhája Gyula - BelsőGéza Konyhája Gyula - BelsőGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Külső kép
Még több kép (22 db) >>
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. november 2.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos kis étterem. Már voltunk egyszer ebbe az étteremben és ezért ismét ide jöttünk. Most a pizzájukat próbáltuk ki. Nem is csalódtunk most sem. Isteni finom pizzákat kóstolhatunk meg. A párom az ungarese pizzát kóstolta meg én pedig a rustica elnevezésűt. Mind a kettő nagyon ízletek volt.
2020. október 20.barátokkal járt itt
Legjobb barátnőmmel, Kittivel együtt érkeztünk azért, hogy gyorsan megtömjük magunkat, mielőtt Ő maga hazautazik vonattal. A grillen sütött kolbász furcsán nézett ugyan ki, de a körítés meg a zöldségek nagyon ízlettek nekem. Aztán, amíg vártuk, hogy fizetni lehessen, megcsodáltam egy öreg halászt, aki a folyó partján üldögélt békésen.
3Hangulat
Bronz fokozatú értékelő
Átlagos 2019. október 14.a párjával járt itt
Ismerős ajánlása alapján tértünk be az étterembe. Szezonon kívül mentünk, így az étterem, csak délután 3-ig van nyitva, így egy ebédet fogyasztottunk. A pincér eléggé lekezelően bánt velünk, mintha rabolnánk az idejét, pedig csak páran voltak a vendéglőben. A kiszolgálás gyors volt, még nem fejeztem be a levest, amikor a főételt már az asztalra tette a pincér.
1Kiszolgálás
3Hangulat
3Ár / érték arány
Kiváló 2019. június 16.családjával járt itt
A júniusi forróságban voltunk vendégeik. Kellemes árnyas kerthelyiség fogadott a Körös partján. Asztalt előre foglaltunk, a fogadó pincér mégis el akart küldeni (nem azzal a kérdéssel kezdte van-e foglalásunk), ezért kapott csak négyest. Utána mindent behozott kedvességgel. Az ételek ízletesek finomak voltak, tálalás modern, ízléses.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. február 27.a párjával járt itt
Nagyon szép tálalás, és finom ételek.
Szuper kiszolgálás.
Hatalmas adagok.
Jó ár- érték arány.
Hangulatos kis vendéglő.Tiszta hely.
Ez a helyet mindenkinek ki kell próbálni aki Gyulán jár.
A sétáló utcától nem messze.
Rosszat egyáltalán nem tudok írni róla,hisz minden tökéletes volt.
2018. július 9.családjával (gyerekekkel) járt itt
Megérkezésünket itt ünnepeltük meg!Finomak voltal az ízek,mindenki meg volt elégedve a 10 fős társaság közül...Jó a hely és a kiszolgálás,ízesek az ételek!!!Egyedül sajttálat nem tudtak előételnek hozni,hiába szerepelt az étlapon...Ezért csak 4 pont...
Géza Konyhája Gyula - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. január 3.a párjával járt itt
Az itt jártam honlapján olvasott kritikák (volt hideg és meleg is) alapján a kíváncsiság hajtott ide bennünket. Bár az ajtóra az volt kitéve, hogy 31. -én és 1. -én zárva, kijöttek és beinvitáltak. Már nem volt idejük meghirdetni és változtatni a kiíráson - szerencsénkre.
4Hangulat
Kiváló 2017. december 27.a párjával járt itt
Sok jót olvastam már erről a helyről de csak most volt szerencsém beülni egy ebédre! Príma sonkás tálat ettünk be is kellett csomagoltatni a felét különben nem tudtuk volna megenni a főételt :) Minden finom volt friss a bor kellően hideg. A kiszolgálás figyelmes az árak közepesek de az étlap különleges sokszínű.
Géza Konyhája Gyula - Étel/ital
2017. szeptember 20.a párjával járt itt
A pazar vendégértékelések miatt szándékosan kerestük fel Géza konyháját. Szó szerint kerestük, ugyanis rögtön nem találtuk meg a sötétben. Mivel télen, két ünnep között jártunk ott, amikor a fű se nő, rajtunk kívül vendég nem nagyon tartózkodott a helyiségben.
4Hangulat
25 értékelés / 3 oldalon
Géza Konyhája Gyula a térképen
5700 GyulaKossuth tér 3.
06 70 3798282
Szolgáltatások
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
Nyitva tartás
H-V
11:30-21:00
Konyha jellege
nemzetközi, olasz, spanyol, gluténmentes, vegetáriánus
Specialitás
grill ételek