Géza Konyhája Gyula
5700 Gyula, Kossuth tér 3.

Géza Konyhája Gyula a térképen

magyar, angol, német, román
Visa, SZEP kártya, Erzsébet utalvány
Staropramen, Belle-Vue Kriek

Géza Konyhája Gyula bemutatkozása

A város szívében, a természet és a víz közelében. Otthonos, hangulatos környezetben, korszerű nemzetközi konyhával várjuk kedves vendégeinket! Árnyas virágos, KÖRÖSPARTI TERASZUNK kellemes kikapcsolódást és kulináris élményeket kínál! Állandó kínálatunkban helyet kapnak mediterrán jellegű ételek is! Frissen sütött kenyereink, érlelt, szárított sonkáink, sajt különlegességek gazdag borválasztékunk, több mint 80 féle magyar, erdélyi borkülönlegesség.A kerthelyiségről:2014-ben elnyerte a Virágos vendéglátóhely gyulai versenyén az első helyet.A ki a szabadban szeretne fogyasztani kedvesével, családjával, barátaival, egy kellemes vacsora estet eltölteni gyertyafénynél, vagy akár ebédelni, a városban egyedülálló helyen és módon teheti ezt.A Kis Körös partjától szó szerint karnyújtásnyira található az étterem a belvárosban, 50m-re a nagy szökőkutaktól, ahol kis vízesés teszi még hangulatosabbá a környezetet. A kerthelyiséget egyik oldalról a vízpart, másik oldalról a telepített kiskert öleli. Betérve az étterembe egy modern, jól megtervezett és szépen kivitelezett tér fogad. Helyes kis részletekkel megkomponált hangulatos berendezés az ami elénk tárult,ahol még gyermek játszósarok is van.És ha már csemege,nem titkolt szándéka a tulajdonosnak, hogy olyan borkülönlegességeket kínáljon vendégeinek, melyek az igazán ínyenc vendégek igényeit is kielégíti. Kiváló pincészetekből, borászoktól szerzi be palackjait. Családi rendezvényeket, baráti összejöveteleket,legény-,leánybúcsúkat,érettségi találkozókat,eljegyzési vacsorákat is szervezhet bárki,de aki egy meghitt vacsorát,ebédet szeretne egy természetes környezetben eltölteni,az sem fog csalódni.

Géza Konyhája Gyula képei

Géza Konyhája Gyula vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 14.
Ismerős ajánlása alapján tértünk be az étterembe. Szezonon kívül mentünk, így az étterem, csak délután 3-ig van nyitva, így egy ebédet fogyasztottunk. A pincér eléggé lekezelően bánt velünk, mintha rabolnánk az idejét, pedig csak páran voltak a vendéglőben. A kiszolgálás gyors volt, még nem fejeztem be a levest, amikor a főételt már az asztalra tette a pincér.

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 16.
A júniusi forróságban voltunk vendégeik. Kellemes árnyas kerthelyiség fogadott a Körös partján. Asztalt előre foglaltunk, a fogadó pincér mégis el akart küldeni (nem azzal a kérdéssel kezdte van-e foglalásunk), ezért kapott csak négyest. Utána mindent behozott kedvességgel. Az ételek ízletesek finomak voltak, tálalás modern, ízléses. Vissza fogunk még térni.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 27.
Nagyon szép tálalás, és finom ételek.
Szuper kiszolgálás.
Hatalmas adagok.
Jó ár- érték arány.
Hangulatos kis vendéglő.Tiszta hely.
Ez a helyet mindenkinek ki kell próbálni aki Gyulán jár.
A sétáló utcától nem messze.
Rosszat egyáltalán nem tudok írni róla,hisz minden tökéletes volt.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Megérkezésünket itt ünnepeltük meg!Finomak voltal az ízek,mindenki meg volt elégedve a 10 fős társaság közül...Jó a hely és a kiszolgálás,ízesek az ételek!!!Egyedül sajttálat nem tudtak előételnek hozni,hiába szerepelt az étlapon...Ezért csak 4 pont...

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az itt jártam honlapján olvasott kritikák (volt hideg és meleg is) alapján a kíváncsiság hajtott ide bennünket. Bár az ajtóra az volt kitéve, hogy 31. -én és 1. -én zárva, kijöttek és beinvitáltak. Már nem volt idejük meghirdetni és változtatni a kiíráson - szerencsénkre. A kiszolgálás és a kapott ételek alapján csak azt tudjuk mondani, hogy soha rosszabb helyen ne legyünk!

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 27.
Sok jót olvastam már erről a helyről de csak most volt szerencsém beülni egy ebédre! Príma sonkás tálat ettünk be is kellett csomagoltatni a felét különben nem tudtuk volna megenni a főételt :) Minden finom volt friss a bor kellően hideg. A kiszolgálás figyelmes az árak közepesek de az étlap különleges sokszínű.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20.
A pazar vendégértékelések miatt szándékosan kerestük fel Géza konyháját. Szó szerint kerestük, ugyanis rögtön nem találtuk meg a sötétben. Mivel télen, két ünnep között jártunk ott, amikor a fű se nő, rajtunk kívül vendég nem nagyon tartózkodott a helyiségben. Bár a felszolgáló udvarias és figyelmes volt velünk, mégis úgy éreztük, hamarosan zárni szeretnének, pedig kora este volt.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Már többször jártunk Géza konyhájában, sosem csalódtunk, bár minden évben reménykedünk, hogy talán új étlappal rukkolnak elő. Idén nem így történt, de ettől függetlenül az étel kiváló volt. A kiszolgálás jó,bár nem erőltették, hogy desszertet vagy kávét együnk, igyunk, túl akartak esni rajtunk. A terasz hangulata viszont mindent kárpótolt.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 5.
Első alkalommal barátokkal jártunk itt. A grillezett tarja nagyon rágós volt, az én steak burgonyám meg régen kihűlt. Olyan bonyolult ilyesmit elkészíteni? . . . A többieknek sem ízlett. Hirtelen döntéssel következő alkalommal ismét ellátogattunk ide, - adjunk még egy esélyt. Este , 19 óra 10 perc. Június van, nem jelentkeztünk be, (hétfő).

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 19.
Nagyon jól éreztük magunkat Gyulán! A neten találtuk az éttermet és előzetes vélemények nélkül a fotók alapján döntöttünk. Nem csalódtunk, a hangulat elragadó és nyugodt. Igényes kialakítás, kedves, figyelmes felszolgálók. A felszolgált étel szintén nagyon kielégítő. Ízletes, különleges. Igazán kiemelkedő étterem, csak ajánlani tudjuk mindenkinek, aki Gyula városában jár!

Legnépszerűbb csomagok Gyulán és környékén
Erika Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Margaréta Apartman
2020.04.01. - 2020.11.30.
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, az éjszakák számától függően fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.03.26. - 2020.12.20.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2020.08.30.
Szamócás Apartman
KultúrÉlet Vendégháza
Kétegyháza
2 nap/1 éjszaka 5.030,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Gesztenyés Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
2020.04.10. - 2020.04.13.
Komló Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 42.416,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kedvezménykártyával, masszázskedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.06. - 2021.05.31.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, medence- és fitneszterem használattal, gyerek- és családi programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.03. - 2020.09.20.
Amália Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel, grillezési lehetőséggel
2019.12.19. - 2020.12.28.
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Neon 2 Panzió
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.01. - 2020.12.31.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Erkel Gyula
A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Szállás reggelivel
Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)

Géza Konyhája GyulaX