Géza Konyhája Gyula
5700 Gyula, Kossuth tér 3.

Géza Konyhája Gyula a térképen

magyar, angol, német, román
Visa, SZEP kártya, Erzsébet utalvány
Staropramen, Belle-Vue Kriek

Géza Konyhája Gyula bemutatkozása

A város szívében, a természet és a víz közelében. Otthonos, hangulatos környezetben, korszerű nemzetközi konyhával várjuk kedves vendégeinket! Árnyas virágos, KÖRÖSPARTI TERASZUNK kellemes kikapcsolódást és kulináris élményeket kínál! Állandó kínálatunkban helyet kapnak mediterrán jellegű ételek is! Frissen sütött kenyereink, érlelt, szárított sonkáink, sajt különlegességek gazdag borválasztékunk, több mint 80 féle magyar, erdélyi borkülönlegesség.A kerthelyiségről:2014-ben elnyerte a Virágos vendéglátóhely gyulai versenyén az első helyet.A ki a szabadban szeretne fogyasztani kedvesével, családjával, barátaival, egy kellemes vacsora estet eltölteni gyertyafénynél, vagy akár ebédelni, a városban egyedülálló helyen és módon teheti ezt.A Kis Körös partjától szó szerint karnyújtásnyira található az étterem a belvárosban, 50m-re a nagy szökőkutaktól, ahol kis vízesés teszi még hangulatosabbá a környezetet. A kerthelyiséget egyik oldalról a vízpart, másik oldalról a telepített kiskert öleli. Betérve az étterembe egy modern, jól megtervezett és szépen kivitelezett tér fogad. Helyes kis részletekkel megkomponált hangulatos berendezés az ami elénk tárult,ahol még gyermek játszósarok is van.És ha már csemege,nem titkolt szándéka a tulajdonosnak, hogy olyan borkülönlegességeket kínáljon vendégeinek, melyek az igazán ínyenc vendégek igényeit is kielégíti. Kiváló pincészetekből, borászoktól szerzi be palackjait. Családi rendezvényeket, baráti összejöveteleket,legény-,leánybúcsúkat,érettségi találkozókat,eljegyzési vacsorákat is szervezhet bárki,de aki egy meghitt vacsorát,ebédet szeretne egy természetes környezetben eltölteni,az sem fog csalódni.

Géza Konyhája Gyula képei

Géza Konyhája Gyula vélemények

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20.
A pazar vendégértékelések miatt szándékosan kerestük fel Géza konyháját. Szó szerint kerestük, ugyanis rögtön nem találtuk meg a sötétben. Mivel télen, két ünnep között jártunk ott, amikor a fű se nő, rajtunk kívül vendég nem nagyon tartózkodott a helyiségben. Bár a felszolgáló udvarias és figyelmes volt velünk, mégis úgy éreztük, hamarosan zárni szeretnének, pedig kora este volt.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Már többször jártunk Géza konyhájában, sosem csalódtunk, bár minden évben reménykedünk, hogy talán új étlappal rukkolnak elő. Idén nem így történt, de ettől függetlenül az étel kiváló volt. A kiszolgálás jó,bár nem erőltették, hogy desszertet vagy kávét együnk, igyunk, túl akartak esni rajtunk. A terasz hangulata viszont mindent kárpótolt.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 5.
Első alkalommal barátokkal jártunk itt. A grillezett tarja nagyon rágós volt, az én steak burgonyám meg régen kihűlt. Olyan bonyolult ilyesmit elkészíteni? . . . A többieknek sem ízlett. Hirtelen döntéssel következő alkalommal ismét ellátogattunk ide, - adjunk még egy esélyt. Este , 19 óra 10 perc. Június van, nem jelentkeztünk be, (hétfő).

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 19.
Nagyon jól éreztük magunkat Gyulán! A neten találtuk az éttermet és előzetes vélemények nélkül a fotók alapján döntöttünk. Nem csalódtunk, a hangulat elragadó és nyugodt. Igényes kialakítás, kedves, figyelmes felszolgálók. A felszolgált étel szintén nagyon kielégítő. Ízletes, különleges. Igazán kiemelkedő étterem, csak ajánlani tudjuk mindenkinek, aki Gyula városában jár!

bernini TOP fotófeltöltő
2016. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. október 21.
Gyulán töltöttünk egy fél napot és az értékelések alapján erre az étteremre esett a választásunk. Csodás meleg napon jártunk ott, így szerencsére kipróbálhattuk a Körös-parti teraszt, ami nagyon kellemes volt, leszámítva a kéretlen vendégként érkező darazsakat. Gondolom ez a probléma azóta megoldásra került.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyulán a legjobb étterem szerintem, igaz a Patriótában még nem voltam:). Az eperkrém levesük nagyon finom, a sült zödségkrém leves csilis garnélával pedig személy szerint a kedvencem. Az étlap nem túl bonyolult és nem is túl hosszú, de az ételeket, amiket kínálnak remek minőségben, jó alapanyagokból készítik, és lehet variálni, nem csak a'la carte szolgálnak ki, lehet a húshoz például salátát kérni az általuk kínált köret helyett.

sz.marika TOP egyébhely értékelő
sz.marika TOP fotófeltöltő
2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Volt szerencsénk a nyáron Gyulán tölteni egy hetet, véletlenül a szállásunk ablakából átláttunk a csatorna túloldalán lévő Géza konyhájára. Olvastuk (itt) az értékeléseket, ezért 'bakancslistára" tettük. Végül aztán nem csak a közelsége, hanem a személyes jó tapasztalatok miatt, háromszor is jártunk ott. Csak ajánlni tudom mindenkinek, aki Gyulán jár.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 15.
Nagyon kellemes kornyezetben, és kiszolgálásban vacsoráztunk 2 felnőtt 3 gyerek.
Az ételek finomak, változatosak, gyors kiszolgálás.
Kicsit lehettek vna az adagok nagyobbak.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 13.
Az ittjartam. hu-n található rangsor alapján választottuk ezt a helyet, és nagyon jól tettük! Viszonylag eldugott, de könnyen elérhető helyen található az étterem, aminek köszönhetően nyugodt környezetben kapcsolódhat ki a vendég. Hangulatos hely, remek kiszolgálás és finom ételek, italok fogadtak bennünket!

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 2. - 7 látogató hasznosnak vélte
Soha nem jártunk még Gyulán, a párommal voltunk két napot mely alatt nagyon jól éreztük magunkat. Ebben nem kis szerepe volt a Géza konyhájának (az étterem fekvése miatt is), de legfőképp az itt dolgozó emberek teszik naggyá. Ilyen kiemelkedő figyelmességet idáig még sehol sem tapasztaltunk, itt minden apró részletre és a vendégre legfőképp figyelnek!

Legnépszerűbb csomagok Gyulán és környékén
Komló Hotel
3-7 éjszaka 12.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépőkkel, szauna és kerékpár használattal, kezeléssel, éjszakák számától függően egyéb extrákkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.12. - 2018.12.31.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, jakuzzi használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.20. - 2018.02.20.
Jázmin Panzió
3 nap/2 éjszaka 3.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.11. - 2018.12.24.
Aqua Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, szauna használattal, fürdőbelépővel, kedvezménykártyával, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.15.
Várfürdő Panzió
4 nap/3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ünnepi gyertyafényes vacsorával, turisztikai kedvezménykártyával, internet elérhetőséggel
2017.12.22. - 2017.12.28.
Gesztenyés Vendégház
2-7 éjszaka 2.427,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.01.02. - 2018.05.13.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.15.
Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 13.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére wellness-részleg használattal, AquaPalota belépővel
2017.09.01. - 2018.03.31.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2017.12.11. - 2018.05.31.
Park Hotel Gyula
4 nap/3 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi meglepetéssel, ünnepi programokkal, fürdőbelépővel, gépi szemmasszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.22. - 2017.12.29.
Piknik Park Szabadidőközpont
Mezőberény
2-3 éjszaka 2.800,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.31.
D-Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.787,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, masszázzsal, meglepetés bekészítéssel, masszázságy használattal, ajándék kávéval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.28. - 2018.12.20.

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Park Hotel Gyula Gyula
Gyulai ajánlat - Várfürdőbelépővel (min. 2 éj)
Elizabeth wellness (min. 2 éj)
Varázslatos karácsony Gyulán (min. 3 éj)

Géza Konyhája GyulaX