creusa: Egzotikus ízek Gyulán - Gusto Restaurant Gyula

Gusto Restaurant Gyula értékelése
1. helyezett a 43 gyulai étterem közül

Egzotikus ízek Gyulán

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Semmiféle értékelést nem olvastunk, csak betértünk ide egy színházlátogatás előtt. A teraszra a borús idő miatt ugyan nem tudtunk kiülni, de az étterem is megfelelőnek bizonyult. A pincér készségesen elmondta, melyik étel mit tartalmaz, kérésre a szakácstól is megkérdezte, amit fontosnak találtunk. Tetszett, hogy nem csak a rántott hús, rántott sajt és társai találhatók meg az étlapon, hanem széles kínálat volt egzotikus ételekből is. A felszolgált fogások mindhármunk számára kellemesek voltak - és még az előadásra is idejében odaértünk. Gyanús, hogy Gyula egyik legjobb étterme.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni creusa felhasználót?    Igen

5700 Gyula
Városház u. 15.

2019. szeptember 30.
Kifejezetten az ittjartam.hu véleményeire támaszkodva választottam ezt a helyet vacsora céljából, egy 10 fős társaságnak. Pár telefon után lefixáltuk az időpontot. A hely egy kissé vegyes benyomást kelt, magyarkodós motívumok, ami amolyan korszerű elem ma, meg még eléggé sokrétű nemzetközi...

2019. június 4.
Mind a kiszolgálás, mind az ételek hatalmas élmény. Egyszerűtől az extrákig minden megtalálható. Ízletes, csodás tálalás. Ha Gyulán jót akarsz enni, akkor itt nem fogsz csalódni!

2019. május 11.
A Felszolgálás udvarias, az ételek jó ízűek és frissek. Az ételek mennyiségével is elégedettek voltunk. A felszolgálás gyors volt. A terasz részen foglaltunk helyet és nagyon kis kellemes és hangulatos volt a hely. Érdemes ide beülni és elfogyasztani egy kellemes ebédet vagy vacsorát :)