creusa
1 évnyi aktív tagság

creusa adatlapja

Nagyvárosi természetbúvár
Általában családdal, falkával, csoporttal.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes
Regisztráció2019.05.26
Utoljára itt2020.08.23

Átlagos 2019. július 14.gyerekekkel járt itt
Elképesztő árakkal vár a Várfürdő, amelyekkel a szolgáltatások nincsenek egyenes arányban. Az Aquapalotán kívül a Castello szaunaparkba is vettünk jegyet - ennek helye azonban alig van feltüntetve, csak többszöri kérdezősködés után lehet megtalálni, senki sem gondolná, hogy egy különálló épületben, egy függőfolyosón menetelve találja meg az ember, és ami végképp bosszantó, hogy semmivel sem tartalmaz több elemet, mint az Aquapalota szaunarészlege, amely külön díj fizetése nélkül is használható.
Szörnyű 2019. július 28.gyerekekkel járt itt
Éhesen érkeztünk Újszegedről a Belvárosba, épp kézre esett a Tündérkonyha, ráadásul viccesnek találtam, hogy az átkosbeli Boszorkánykonyha helyén nyitottak. Az árak vendégcsalogatóak, mindannyian tudtunk valami egyszerű ételt választani. Azt azonban nem mondták, hogy a pizzára várni kell.
Szörnyű 2020. július 4.gyerekekkel járt itt
A Dübögő étterem "AZ" étterem Békésen, a város centrumában található. Sem a honlapon, sem a fb-oldalukon nem tájékoztatják a jövendő vendégeket, hogy csak a pizzéria üzemel, az étterem már csak kiszállításra dolgozik. Nemrégiben új ételt vezettek be, a Kemencés király tálat, amit mi is meg akartunk kóstolni.