Ugor: Még egy telitalálat - Gusto Restaurant Gyula

Gusto Restaurant Gyula értékelése
1. helyezett a 43 gyulai étterem közül

Még egy telitalálat

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 30.
Kifejezetten az ittjartam.hu véleményeire támaszkodva választottam ezt a helyet vacsora céljából, egy 10 fős társaságnak. Pár telefon után lefixáltuk az időpontot. A hely egy kissé vegyes benyomást kelt, magyarkodós motívumok, ami amolyan korszerű elem ma, meg még eléggé sokrétű nemzetközi kínálat is, ami szintén korszerűnek mondható. Pálinkázós, sörös, boros vidám este lett ebből, szép asztal várt minket, egy picikét visszafogott az igényességből a pár művirágcserép meg a bolti fűszertartók, de még így is az átlagon felüli volt a produkciójuk. Kedves, vidám pincér fogadott, elsütött egy-két poént a keresünk egy asztalt-tal kapcsolatban, nem volt rossz, oldotta a hangulatot. Sokfélét rendeltünk nagyon, velünk párhuzamosan is volt egy asztal nagyobb társasággal, ők is nagyon sokfélét rendeltek, szóval, dolgozott a konyha azonos időben gőzerővel. Nyitva volt a konyha ajtaja a kapuszín felé, meg az ablakok is az utca felé, hát, néha elhangzott egy-két kacskaringós szó is, de veszettül küzdöttek a sikerért. Nem baj, vártunk, de nem túl soká, úgy érzem, elfogadható időben érkezett minden, és mindenki meg is volt elégedve. A hely méltán népszerű, persze, ha választanom kellene egy másik hely és eközött, azért mégis a másikat [moderálva - szerk.] választanám, de ez is kétségkívül bőven belül van az ötös kategórián, köszönjük szépen nekik a szép estét! Hozzá kell tennem, hogy várakozásomat meghaladta ez is, olcsóbb volt a végkifejlet a vártnál, ár/érték arány csillagos ötös!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:

Szeretnéd követni Ugor felhasználót?    Igen

5700 Gyula
Városház u. 15.

2019. július 14.
Semmiféle értékelést nem olvastunk, csak betértünk ide egy színházlátogatás előtt. A teraszra a borús idő miatt ugyan nem tudtunk kiülni, de az étterem is megfelelőnek bizonyult. A pincér készségesen elmondta, melyik étel mit tartalmaz, kérésre a szakácstól is megkérdezte, amit fontosnak...

2019. június 4.
Mind a kiszolgálás, mind az ételek hatalmas élmény. Egyszerűtől az extrákig minden megtalálható. Ízletes, csodás tálalás. Ha Gyulán jót akarsz enni, akkor itt nem fogsz csalódni!

2019. május 11.
A Felszolgálás udvarias, az ételek jó ízűek és frissek. Az ételek mennyiségével is elégedettek voltunk. A felszolgálás gyors volt. A terasz részen foglaltunk helyet és nagyon kis kellemes és hangulatos volt a hely. Érdemes ide beülni és elfogyasztani egy kellemes ebédet vagy vacsorát :)