Ízletes napok Gyulán

Komló Hotel Étterme GyulaKomló Hotel Étterme Gyula a térképen

Kiváló 2017. májusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2017. május 11.
A Komló Hotel vendégeiként élvezhettük az étterem szolgáltatásait. Büféreggeli a szálláshoz tartozóan, ebéd vacsora az étlapról féláron, nagyon kedvezően, roppant választékkal! A Komló Hotel eddig is a kedvencünk volt, de nem volt alkalmunk megtapasztalni változatos, színvonalas konyhaművészeti remekléseiket. A borjú becsinált leves kapros gombóccal vagy a Csálinger kedvence isteni volt! Ajánljuk másoknak is!
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló

Komló Hotel Étterme további értékelései

2023.08.13a párjával
Már többször szemeztem a hellyel, de az idei nyaralás alkalmával eljött a pillanat, hogy ki is próbáljuk, és nem okozott csalódást. Hangulatos az étterem, udvarias a kiszolgálás és isteniek az ételek. Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet.
2021.09.26a párjával
A Corvin Hotel vendégeiként itt volt a félpanziós ellátásunk! Az étterem nagyon hangulatos a pincérek nagyon kedvesek és udvariasak! Az ételek svédasztalosak voltak ,nagyon bőséges volt ,friss és változatos! Folyamatosan figyeltek r hogy semmi ne fogyjon el! Nekünk 5 *
2021.02.27üzleti partnerrel
Kellemes környezet, impúlzív hangulatú és ízlésesen illetve igényesen berendezett étterem. Gyors és profi kiszolgálás, kedvező ára és igazán rémek "nagymamis" ízek.Minden friss és megfelelően elkészítve. Egy dolog ami feltűnt,és egy esti meghitt vacsinál zavarna a "másik" asztal közelsége.
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel