anna58
Országjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat

anna58 adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kultúraéhes  •  Vízimádó
Regisztráció2013.11.07
Utoljára itt2020.07.22

2015. május 27.családjával járt itt
A puszta közepén, távol a város (és az autóút) zajától, rendkívül barátságos légkörben fogyasztottuk el pünkösdi ünnepi ebédünket. A felszolgáló vidáman, kedvesen bánt velünk, ígérete szerint olyan ételeket hozott ki, amelyekben nem csalódtunk: bőségesek és ízletesek voltak. Kivételesen minden bennük is volt, ahogy az étlap ígérte (pl.
Szörnyű 2019. július 31.gyerekekkel járt itt
Kettős értelemben is rossz szájízzel távoztunk a helyről: egyrészt a csalódás, másrészt a kellemetlen ételek miatt. Ráadásul a választék is szegényes, az árak pedig aránytalanul magasak. A felszolgáló hölgy barátságos, vendégszerető volt, de az ő kedvéért csupán nem éri meg oda visszamenni!
Kiváló 2018. július 12.a párjával járt itt
Négy napot töltöttünk kedvenc városunkban, Sopronban, az idén először kipróbált Hotel Lövérben. Először szálltunk itt meg, a korábbi (többször tesztelt) szállodával nagyon meg voltunk elégedve, így egy kicsit féltünk, nem fogunk-e csalódni. SEMMIBEN sem csalódtunk! Mindenkinek ajánlom a Lövér Szállót!
Hotel Lövér válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy pihenésük helyszínéül szállodánkat választották! Köszönjük szépen a kedves szavakat és a pozitív értékelést, a visszaigazolást, hogy amit csinálunk, megéri! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Szeretettel várjuk Önöket ismét!
2018. július 18., Hotel Lövér