Komló Hotel Étterme Gyula

5700 Gyula, Béke sugárút 8.

Komló Hotel Étterme Gyula a térképen

varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2020. szeptemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2021. február 27.
Kellemes környezet, impúlzív hangulatú és ízlésesen illetve igényesen berendezett étterem. Gyors és profi kiszolgálás, kedvező ára és igazán rémek "nagymamis" ízek.Minden friss és megfelelően elkészítve. Egy dolog ami feltűnt,és egy esti meghitt vacsinál zavarna a "másik" asztal közelsége.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 2.
Október utolsó hétvégéjén jártam itt a párommal egy kis kikapcsolódás során. Már kívülről látszik,hogy ez egy elegáns étterem lesz. Amikor beléptünk ez még nyilvánvalóbbá vált. Kellemes hangulatú hely. Nagyon udvarias a kiszolgállás. Párom kőlevest választott,ami valójában egy raguleves,tükörtojással. Isteni finom volt és gazdagon volt benne minden finonság.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 22.
szeptemberben jártunk az étteremben a belső térben foglaltunk helyet, nagyon barátságos elegáns környezet szinte azonnal jött a pincér az étlappal felhívta figyelmünket a menüre, végül azt választottuk, nem bántuk meg, finom és bőséges amit megkoronázott egy almás pite, gyermek koromban csak a nagymamám tudott ilyen finomat sütni. Mindenkinek csak ajánlani tudom

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 14.
Gyulai tartózkodásunk első napján tértünk be ebédelni a Komló étterembe. Az elegáns külső, bútorzat miatti aggodalmunk alaptalan volt, és városnézős, kényelmes ruházatunk nem keltett feltűnést az étteremben. Korábban már tájékozódtunk a helyről, így tudtuk, hogy van náluk ebédmenü is. A pincér kedvesen fogadott minket, az italok, ételek nagyon gyorsan felszolgálásra kerültek.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
Gyönyörű,tiszta, kulturált, csodálatos étterem. Félve léptünk be ebbe a csodába. A pincér "több is volt", az asztalnál termett és hozta az étlapot, a kért ital szinte azonnal ott volt az asztalunkon. És az étel? Mennyeien finom, hatalmas adag. Az árak? Azt kell mondjam, hogy meglepően szolid összeget fizettünk. :)
Hatalmas élmény volt a látvány, az ízvilág és a meglepően szolid ár!

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Komló Hotel vendégeiként élvezhettük az étterem szolgáltatásait. Büféreggeli a szálláshoz tartozóan, ebéd vacsora az étlapról féláron, nagyon kedvezően, roppant választékkal! A Komló Hotel eddig is a kedvencünk volt, de nem volt alkalmunk megtapasztalni változatos, színvonalas konyhaművészeti remekléseiket.

Legnépszerűbb csomagok Gyulán és környékén
Margaréta Apartman
2021.06.14. - 2022.05.13.
D-Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.245,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, szilveszteri bekészítéssel, masszázságy használattal, fürdőbelépővel, kerékpár és sportudvar használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.30. - 2022.01.01.
Hárs Thermál Hotel
Gyomaendrőd
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással
2021.05.21. - 2021.05.24.
Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat
Füzesgyarmat
2021.05.13. - 2022.05.13.
Mediterrán Szállás
5 nap/4 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.11.05. - 2021.12.31.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőköntös és wellness-törölköző használattal
2021.05.21. - 2021.05.24.

Szállodák Gyulán és környékén
Park Hotel Gyula Gyula
Arcanum Hotel Gyula
A 2014 szeptemberében nyílt Arcanum Hotel a rohanó és zsúfolt világtól elzártan, több hektáros...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Szállás félpanzióval
Arcanum karácsony (min. 2 éj)

Komló Hotel Étterme GyulaX