Elegáns étterem kiválló ételekkel

Komló Hotel Étterme GyulaKomló Hotel Étterme Gyula a térképen

Kiváló 2020. októberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2020. november 2.
Október utolsó hétvégéjén jártam itt a párommal egy kis kikapcsolódás során.Már kívülről látszik,hogy ez egy elegáns étterem lesz.Amikor beléptünk ez még nyilvánvalóbbá vált.Kellemes hangulatú hely.Nagyon udvarias a kiszolgállás.
Párom kőlevest választott,ami valójában egy raguleves,tükörtojással.Isteni finom volt és gazdagon volt benne minden finonság.
Én bográcsgulyást ettem szürkemarha hússal és telis leli minden finomsággal.Akkora adag volt hogy amire kihozták a 2 személyes komló tálat alig birtunk enni belőle.Volt rajta 2 cordon bleu csirkemellből, 2 rozmaringos-bazsalikomos csirkemell steak,2 cigánypecsenye nyakas karajból,2 „csálinger kedvence”, 2 ránott sajt, vegyes köret.
Akkora adagok voltak hogy megérte azt az árat amit kértek érte.
Hangulat:Kiváló
Komló Hotel Étterme Gyula - Étel/ital

Komló Hotel Étterme további értékelései

2023.08.13a párjával
Már többször szemeztem a hellyel, de az idei nyaralás alkalmával eljött a pillanat, hogy ki is próbáljuk, és nem okozott csalódást. Hangulatos az étterem, udvarias a kiszolgálás és isteniek az ételek. Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet.
2021.09.26a párjával
A Corvin Hotel vendégeiként itt volt a félpanziós ellátásunk! Az étterem nagyon hangulatos a pincérek nagyon kedvesek és udvariasak! Az ételek svédasztalosak voltak ,nagyon bőséges volt ,friss és változatos! Folyamatosan figyeltek r hogy semmi ne fogyjon el! Nekünk 5 *
2021.02.27üzleti partnerrel
Kellemes környezet, impúlzív hangulatú és ízlésesen illetve igényesen berendezett étterem. Gyors és profi kiszolgálás, kedvező ára és igazán rémek "nagymamis" ízek.Minden friss és megfelelően elkészítve. Egy dolog ami feltűnt,és egy esti meghitt vacsinál zavarna a "másik" asztal közelsége.
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel