kovacsmarianna: egyszerűen lenyűgöző - Százéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula értékelése
2. helyezett a 42 gyulai étterem közül

egyszerűen lenyűgöző

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 3.
2020. október 23-ai hosszú hétvégét Gyulán töltöttük. Természetesen elmentünk a Százéves Cukrászdába is.
Csak álltunk a pult előtt és nem is tudtunk választani. Szebbnél szebb sütemények, bon-bonok.
Végül csak sikerült választani. A hölgy egy-egy tányérra tette a választtt süteményt és bekísért bennünket a belső helységbe, ahol mesebeli látvány fogadott.
A sütemények kiválóak voltak. A helyszín varázslatos. Természetesen megnéztük a külön kis teremben lévő múzeumot is.
Ha legközelebb Gyulán járunk biztosan felkeressük még egyszer. Minden korosztálynak ajánlom. Ezt látni kell.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni kovacsmarianna felhasználót?    Igen

5700 Gyula
Erkel Ferenc tér 1.

2020. október 13.
Nagyon szép cukrászda lehet, már tavasz óta nagyon vártam, hogy kipróbálhassam. Az őszi üdülésem harmadik napján, vagyis hétfő délután támadt hozzá kedvem. Csak 70 métert kellett gyalogolnom, és máris ott álltam mellette. Sajnos a fagylaltot nem próbálhattam ki, mert akkor éppen esett az eső....

2020. október 11.
Itt az oldalon erről a cukrászdáról található az egyik legtöbb értékelés és rengeteg fotó is. Ami nem is meglepő, mert Gyula egyik ikonikus, országos szintű helye ez a műintézmény. Szerintem aki Gyulán jár, az valósínűleg nem hagyja ki, nem is érdemes! Mi is ellátogattunk ide a gyerekekkel, bár...

2019. december 8.
Már többször jártunk Gyulán, de eddig még nem akadtunk rá erre a csodára. Sajnos eldugott helyen van és kivülről teljesen jellegtelen. A teljesen karácsonyi díszben álló tér mögött levő cukrászdán még egy kivilágított fény sem mutatta, hogy hol van. Mivel most felhívták figyelmünket, hogy...