kovacsmarianna

kovacsmarianna adatlapja

Regisztráció2016.05.17
Utoljára itt2020.12.01

Kiváló 2020. október 29.a párjával járt itt
2020. október 23-ai hosszú hétvégét töltöttük ott férjemmel. A panzió nagyon szép helyen van. A mi szobánk, elhelyezésünk nagyon jó volt. Tágas, kényelmes, saját erkéllyel. Az udvaron lévő jakuzzit bármikor használhattuk. Ami nem tetszett. Egy másik utcába kellett a kulcsokat átvenni, ott lehetett mindent intézni.
Kiváló 2019. október 30.a párjával járt itt
Már több alkalommal is vacsoráztunk itt. Nagyon kellemes szép hely, az ételek nagyon finomak voltak. A kiszolgálás teljesen tökéletes, kedves, figyelmes.
Csak ajánlani tudom. Vásároltunk úgy is ételt, hogy odamentünk és megrendeltük. 20-25 perc várakozás után gyönyörűen becsomagolva már vihettük is a forró ételt.
Kiváló 2020. november 3.a párjával járt itt
2020. október 23-ai hosszú hétvégét Gyulán töltöttük. Természetesen elmentünk a Százéves Cukrászdába is. Csak álltunk a pult előtt és nem is tudtunk választani. Szebbnél szebb sütemények, bon-bonok. Végül csak sikerült választani. A hölgy egy-egy tányérra tette a választtt süteményt és bekísért bennünket a belső helységbe, ahol mesebeli látvány fogadott.