wellnessguru: Egy pici nyugalom és régmúlt a mai rohanó világban! - Százéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula értékelése
4. helyezett a 43 gyulai étterem közül

Egy pici nyugalom és régmúlt a mai rohanó világban!

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Kirándulásunk során mindenképp meg akartuk nézni ezt a hírességet! A személyzet, 3 igen csinos hölgy fogadott! Szépek frissek és finomak a sütik! Régimódi kissé sötét a helyiség! Vettünk sajtos aprósüteményt is ami szintén friss és finom volt! A pulton áthaladva beülhetünk a régimódi részbe ahol a múltban érezhetjük magunkat itt tartózkodásunk alatt! Érdemes kissé elidőzni egy süti meg egy kávé mellett hogy a hely szellemiségét átérezze az ember! Található még benn egy picike kis múzeumi kiállítási rész! Érdemes megtekinteni! (ingyenes-akit persze érdekel)

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni wellnessguru felhasználót?    Igen

5700 Gyula
Erkel Ferenc tér 1.

2019. december 8.
Már többször jártunk Gyulán, de eddig még nem akadtunk rá erre a csodára. Sajnos eldugott helyen van és kivülről teljesen jellegtelen. A teljesen karácsonyi díszben álló tér mögött levő cukrászdán még egy kivilágított fény sem mutatta, hogy hol van. Mivel most felhívták figyelmünket, hogy...

2019. október 1.
Nehéz lenne elfogultság nélkül írni erről a helyről, azt hiszem, ahányszor csak Gyulán voltam, mindig el is látogattam ide. Fogalom a hely és ez a fogalom egybeforrt Gyulával. Most éppen egy társasággal voltunk szép őszben és a párnapos túra egyik fénypontja volt megint. Elég annyi, hogy tízen...

2019. június 4.
Nagyon hangulatos hely. Csodálatos bútorok, képek. Szuper kiszolgálás!! Sütik, csokik finomak, nagy a választék.