Wellness hétköznapok..

Elizabeth Hotel GyulaElizabeth Hotel Gyula a térképen

2015. júniusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2015. június 21.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A szálloda elhelyezkedése ideális. Közvetlenül a vár mellett fekszik. A szálloda úgy hirdeti magát, hogy az "év szállása 2014".
Véleményünk szerint ezt a szintet nem üti meg.
Ami tetszett:
Tágas, tiszta szobák, szép fürdőszoba. Figyelmes személyzet.
Észrevételek:
Az ételek általában ízletesek, vacsoránál háronféle leves és négyféle főétel közül lehetett választani. A szezonális gyümölcslevesek, és a sütemények kítűnőek volak, a főételek közül volt ami kissé íztelenre sikeredett. Péntek reggelre elfogyott a paradicsom, ami egy ilyen szintű szállodánál enyhén szólva "ciki".
A szoba, mint írtam tágas, tiszta, de az ágy katasztrófa.
Francia ágyas szobát kértünk, ami két egymás mellé tolt ágyban valósult meg. Ezzel nem lett volna baj, de sajnos a matracok olyan szinten ki voltak feküdve, hogy azóta is fáj a derekam. Az ágyban nem lehetet kényelmesen aludni. További problémát jelentett, hogy klíma szinte semmit sem ért, így ki kellett nyitni az ablakot ami miatt korai ébresztőt tartottak a szemben lévő "Nemzeti doháénybolt" vásárlói. Mi lett volna, ha 30-35 fok van? A bejárati ajtót csak becsapva lehetett becsukni, a fürdő ajtó nyikorgott...
A Wellness részleg teljes egészében a föld alatt van, kinti medence nincs. Az úszómedencében egyszerre egy ember tud úszni és rettenetesen klóros volt, a pezsgőfütrdő vize gyanúsan habzott.
A sószobát csak külön díjért lehetett volna használni.
Pozitívum, hogy külön törölközőt és szaunalepedőt is adnak, de érdekes, hogy a köntöst nem a szobába készítették be, hanem el kellett érte zarándokolni a Wellness részlegbe. A köntösökön és a szobai törölközőkön látszik, hogy nem mai daracbok. Kissé foszlásnak indultak. A törölközők annyira kemények voltak, hogy szinte törtek.
Összefoglalva:
Egy négy csillagos szállodának a részletekre is oda kell figyelnie. Különben az ember kicsit csalódottan távozik.
Személyzet:
Kényelem:Gyenge
Szolgáltatások:Átlagos
Étkezés:
Elhelyezkedés:Kiváló

Elizabeth Hotel további értékelései

2024.01.03barátokkal
A szálloda nagyon jó helyen van, a szoba tiszta, kényelmes, recepciós munkatársak nagyon kedvesek, de sajnos az étterem nem hozza a 4*-ot, az ételek ugyan ízletesek, de a választék kicsi, hamar elfogynak, azt nem, vagy csak kérésre pótolják, pékáru nem friss, gyümölcs alig-alig. Wellnes jó,...
2023.10.13családjával
A lehető legjobb helyen fekszik Gyulán, közel a fürdő, közel a vár és közel a sétáló utca. A "megfizethető luxus" pedig azért jellemzi remekül, mert az árai tényleg jók, már a második alkalom akciós és szép wellness részlege miatt pedig luxus az olyan átlag embernek, amilyen én is vagyok.
2023.09.04a párjával
A Gyulai vár lábánál található. A személyzet mosolygós, segítőkészek. A szobák tiszta, az ételek bőségessek és nagyon finomak. Nagyon jól éreztük magunkat.

Az Elizabeth Hotel legnépszerűbb csomagjai

Elizabeth Hotel Gyula - Színpompás tavasz (min. 2 éj)
Színpompás tavasz
2024.05.31-ig
Elizabeth Hotel Gyula - Tiszta erőből nyár (min. 2 éj)
Tiszta erőből nyár
06.01-08.31.