vizes10

vizes10 adatlapja

Regisztráció2014.01.11
Utoljára itt2018.04.08

Kiváló 2017. január 21.a párjával járt itt
Az elmúlt évek során ötször voltunk itt, amiből háromszor szilveszterkor. A szálloda személyzetével már ismerőskét köszöntöttük egymást. Az, hogy évről évre visszajárunk gondolom sok mindent elmond a szálooda minőségéről. A mai világban ritka stabil színvonalat nyújt a vendégei részére mind vendéglátás, mind pedig minőség terén.
2015. június 21.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése ideális. Közvetlenül a vár mellett fekszik. A szálloda úgy hirdeti magát, hogy az "év szállása 2014". Véleményünk szerint ezt a szintet nem üti meg. Ami tetszett:
Tágas, tiszta szobák, szép fürdőszoba. Figyelmes személyzet. Észrevételek:
Az ételek általában ízletesek, vacsoránál háronféle leves és négyféle főétel közül lehetett választani.
Kiváló 2016. január 3.a párjával járt itt
Tavaly szeptemberben jártunk itt. A kehidakustányi termálfürdőhöz tartozó Hertelendi házat választottuk, amit egyáltalán nem bántunk meg. A ház a fürdőtől kb. 150 méterre van, így a fürdéshez, étkezéshez sétálni kell. Ez az egyetlen hátrány/előny(? ), hiszen így a szállásunk rendkívül csendes helyen volt, kitűnően lehetett pihenni.