Dr. Király Brigitta: Mesebeli hétvége az Elisabeth Hotelben - Elizabeth Hotel Gyula

Elizabeth Hotel Gyula értékelése
3. helyezett a 164 gyulai szállás közül

Mesebeli hétvége az Elisabeth Hotelben

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 15.
A Hotelszoba nagyon kényelmes volt,tiszta volt,jó elhelyezkedés a várhoz és kastélyhoz közel.A személyzet nagyon kedves volt,és mindenbe a segítségünkre voltak.A reggeli nagyon finom volt, és sok volt választék. A vacsora kevesebb menü kínálattal volt ellátva. Mindennel másként elégedettek voltunk,egy remek hely,mesebeli környék.A hotel is nagyon jól felszerelt,mindenkinek csak ajánlani tudom.

Szeretnéd követni Dr. Király Brigitta felhasználót?    Igen

Elizabeth Hotel Gyula
5700 Gyula
Vár u. 1.

2020. július 14.
A személyzet tagjai nagyon kedvesek voltak, de nagyon diszkrétek, minden kérdésre megadták a választ,nagyon szolgálatkészek voltak! Mosollyal, kedves beszéddel fogadtak minden reggel, délben, este! A reggeli néha hideg volt, és mivel több napot voltunk ezért elég egy síkú, de a vacsorák...

2020. január 3.
Mindennel elégedettek voltunk. A welness részleg nagyszerü egyedüli hiányosság az,hogy vacsoránál nincs az asztalon viz hanem kérhetst limonádét 550-ért.

2019. december 29.
Az interneten megnézett képek alapján volt elképzelésem a szállodáról, viszont a valóság még szebb volt. Tágas, jól felszerelt szoba, fürdőszoba, tisztaság mindenütt. Az ágy is nagyon kényelmes, kellemes ágyneművel. És végre nem hallottam, hogy mit csinál a szomszéd. Csendes, igazán jól lehetett...

Elizabeth Hotel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Elizabeth wellness - ajándék Várfürdő belépővel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-10-05 - 2020-10-31
 - Színpompás ősz (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös és wellness-törölköző használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-10-05 - 2020-10-31
 - Egyedi ajánlatkérés