pls111: Évről-évre változatlanul megbízható hely - Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula értékelése
10. helyezett a 159 gyulai szállás közül

Évről-évre változatlanul megbízható hely

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 20.
Sokszor jártunk már itt, általában 4-en nyugdíjasok, sokszor gyerekekkel. Legutóbb a feleségemmel és 2 unokával. Mint mindig, most is jól éreztük magunkat. Azért is ide járunk, mert az unokákkal a sok nyári programjuk mellett nehéz megszervezni a nyaralást, és itt mindig kaptunk helyet, akkor is, ha az utolsó pillanatban rendeltük meg. Amióta vannak saját medencéi a szállodának, még érdemesebb ide menni. Termálvíz az öregeknek, úszómedence a fiatalabbaknak és a gyerekeknek.
Voltunk itt a próbaüzem alatt is, sokkal szabadabb volt a fürdés, még éjfélkor is lementünk. Legutóbb már körbekerítették, lezárták éjjelre. Megértem, hogy félnek a balesettől, de azt meg kell mondanom, hogy a próbaüzem alatt jobb volt. Ami viszont rossz pont, - de ez nem a szálloda bűne - bezárt a közeli bolt, és a közeli étterem is csak délbe nyit, és csak menü van. Gyula rossz irányban változik, érezhetően drágább, és kevésbé találtuk érdekesnek.

Étkezés:

Szeretnéd követni pls111 felhasználót?    Igen

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
5700 Gyula
Rábai Miklós utca 2.

2019. október 19.
Másodszor szálltam meg ebben a családias hangulatú és kényelmes szállodában.Igaz, most csak 1 éjszakára vettük igénybe a lehetőséget,de mindenki elégedett volt a csoportunkban. (én ajánlottam a kirándulásunk szervezésénél a helyszínt) Az úticélunknak nagyon jól jött, mivel Arad és Nagyszalonta...

2019. szeptember 26.
A medencék kiválóak és tiszták,jó volt és vidám a vizitorna.Az úszómedence hőmérséklete nagyon kellemes volt. A környezet szép. Sokat lehet a környéken kirándulni. Sajnos a 4 felnőttre nem volt megfelelő az apartman, mivel a 3. ágy kihúzható volt, amin 2 felnőtt nem fér el. A személyzet nagyon...

2019. szeptember 24.
Szeptember elején 7 napot töltöttünk el ezen a csodás helyen.A szobák megfelelőek voltak , a külön kis konyha jól felszerelt.A medencék kiválóak,a víz hőmérséklete minden igényt kielégít a környezet nagyon szép. Érdemes , aki szeret kirándulgatni, egy szervezett Arad-Nagyszalota városnézésen...

Hőforrás Hotel és Üdülőpark, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 18.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés itallal, fitneszterem használattal, élőzenével, kései távozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02
 - Téli gyulai kirándulás (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 11.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, masszázzsal, fürdőbelépővel, animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-05 - 2020-03-05
 - Gyulai wellness napok (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 10.983,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, termál és gyógymedence használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-01 - 2019-12-15