Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula ★★★

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
5700 Gyula, Rábai Miklós utca 2.

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula a térképen

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula értékelése:

12. helyezett a 162 gyulai szállás közül
42. helyezett Dél Alföldön - 563 szállás közül

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula bemutatkozása

A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a Hőforrás Hotel és Üdülőpark. A pihenni és gyógyulni vágyók egyaránt válogathatnak a pazar lehetőségekből nem csak a szobakínálatot illetően, hanem a szállás wellness részlegében is. A különböző masszázsok és a jakuzzi hozzájárul a felfrissüléshez, a fiziko-és hidroterápiás kezelések a test és a lélek gyógyulását is elősegíti.

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula képei

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
Szállások Gyula városában
Wellness csomagok Gyula városában

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
Amire számítottunk annál sokkal jobb volt. Tisztaság, személyzet, félpanziós ellátás is remek volt. Az étteremben a kiszolgálás nagyon jó volt, ennivaló is nagyon finom.
Idén is vissza megyünk szilveszterezni.

zene47 TOP szállásértékelő
2019. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. október 19.
Másodszor szálltam meg ebben a családias hangulatú és kényelmes szállodában. Igaz, most csak 1 éjszakára vettük igénybe a lehetőséget,de mindenki elégedett volt a csoportunkban. (én ajánlottam a kirándulásunk szervezésénél a helyszínt) Az úticélunknak nagyon jól jött, mivel Arad és Nagyszalonta megtekintése után az esti órákban érkeztünk.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26.
A medencék kiválóak és tiszták,jó volt és vidám a vizitorna. Az úszómedence hőmérséklete nagyon kellemes volt. A környezet szép. Sokat lehet a környéken kirándulni. Sajnos a 4 felnőttre nem volt megfelelő az apartman, mivel a 3. ágy kihúzható volt, amin 2 felnőtt nem fér el. A személyzet nagyon udvarias és kedves volt. Kézségesen segitettek a probléma megoldásában.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 24.
Szeptember elején 7 napot töltöttünk el ezen a csodás helyen. A szobák megfelelőek voltak , a külön kis konyha jól felszerelt. A medencék kiválóak,a víz hőmérséklete minden igényt kielégít a környezet nagyon szép. Érdemes , aki szeret kirándulgatni, egy szervezett Arad-Nagyszalota városnézésen részt venni. Összességében nagyon jól éreztük magunkat és ha tehetjük vissza megyünk

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 20.
Sokszor jártunk már itt, általában 4-en nyugdíjasok, sokszor gyerekekkel. Legutóbb a feleségemmel és 2 unokával. Mint mindig, most is jól éreztük magunkat. Azért is ide járunk, mert az unokákkal a sok nyári programjuk mellett nehéz megszervezni a nyaralást, és itt mindig kaptunk helyet, akkor is, ha az utolsó pillanatban rendeltük meg.

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Semmi nem tetszett. Az ágy mögött használt koton volt, a fürdőszoba szutykos, a foglalásban az szerepelt, hogy lesz főző sarok, erre csak egy hűtő volt. A lift naponta elromlott, kisgyerekkel, nagy szatyrokkal járkáltunk a másodikra. A medencénél lévő hangosbemondó 21. 30-22. 00 között visitott,hogy mindjárt zár a fürdő, a gyerek nagyon élvezte,hogy nem tudott emiatt elaludni, vagy épp erre riadt fel.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ajándék csokit nem kaptunk. A recepción mondták, a szobába van bekészítve de ott nem volt. Tovább nem erőltettük.
Messze kárpótolt viszont a "csalódottságért" a szálloda este 10-ig nyitva tartó szabadtéri strandrésze ahol meleg és gyógyvizes (várfürdőével egyező a víz) medencékben pihenhettük ki a városnézés fáradalmait.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szuper helyen, közel mindenhez, retro stílus a szállás a fürdő és a reggeli is, összességében a leírtak szerint volt, őröltünk a Várfürdő belépőnek igaz csak a külső medencékre vonatkozik, a belső csúszda még 6700. -ft 2 tíz év alatti gyerekkel. Halász csárdába voltunk ami nagy csalódás, adag kicsi, drága és a minőség sem az igazi, annyi pozitív, hogy kedvesek voltak.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
A szilveszteri gálaest volt az elvárásainknak meg felelő . A szálláson nem volt étkező, vagy büfé , január elsején nem volt ebéd lehetőség a félpanziós ellátás mellet a városban minden zárva volt! A jakuzzi elromlott , annak ellenére hogy külön fizetős. A szolgáltatások nem a hirdetésnek megfelelőek , többször nem kívánom igénybe venni de nem is fogom ajánlani .
Válasz az értékelésre - 2019. január 17.
Tisztelt Bagi József!
Örömmel olvastuk, hogy a szilveszteri gálaest elnyerte a tetszésüket. Ami az étkezést illeti a visszaigazolás szerint, mi bőséges svédasztalos reggelit és menüválasztásos vacsorát biztosítottunk vendégeink számára. Január 1-én országosan minden étterem zárva szokott lenni. Gyulán étkezési lehetőséget a Várfürdő éttermei biztosított ezen a napon.
Farkas Zsolt (Hőforrás Hotel és Üdülőpark)

Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, medence-és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.20-ig
Agod Apartman
Elizabeth Hotel
2-3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Visit Gyula kártyával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Corvin Hotel
2-7 éjszaka 33.151,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, jacuzzi és finn szauna használattal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.01-ig
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 17.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
2020.09.17. - 2020.09.20.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, gyermek játszósarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Maja Apartman
Mediterrán Apartman
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
5 nap/4 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kültéri medence használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Nyári kikapcsolódás várfürdő belépővel (min. 3 éj)
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Hurrá, nyári szünet! Családi akció! (min. 2 éj)

GyulaX