Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
5700 Gyula, Rábai Miklós utca 2.

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula a térképen

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula értékelése:

18. helyezett a 145 gyulai szállás közül
66. helyezett Dél Alföldön - 508 szállás közül

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula bemutatkozása

A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a Hőforrás Hotel és Üdülőpark. A pihenni és gyógyulni vágyók egyaránt válogathatnak a pazar lehetőségekből nem csak a szobakínálatot illetően, hanem a szállás wellness részlegében is. A különböző masszázsok és a jakuzzi hozzájárul a felfrissüléshez, a fiziko-és hidroterápiás kezelések a test és a lélek gyógyulását is elősegíti.

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula képei

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
Szállások Gyula városában
Wellness csomagok Gyula városában

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula vélemények

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 4.
Szilvesztereztünk Gyulán a Hőforrásban felnőtt gyermekekkel. Nagyon jól éreztük magunkat,a szobák kényelmesek, tágasak,tiszták. A személyzet udvarias, segítőkész. Sajnos az udvari medencék nem működtek, szívesen kipróbáltuk volna. Nagyon szép ,csendes környék. Talán egy kicsit messze van a belvárostól.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
En nagyon jol ereztem magamat a Dec. 30 es Jan. 2-a kozotti ottartozkodasommal, a fogadtatas nagyon jo volt, a recepcional egy nagyon kedves holgy igazitott utba, mivel ez volt az elso alkalom a Hoforras panzioba, a hosszu ut utan egy kellemes tiszta, meleg otthonias szobaba erkeztunk ami nagyon jol esett es az asztalon egy pezsgo vart.

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 26.
A szállással,személyzettel az árral meg voltunk elégedve. Amit hiányoltunk az étkezési ellátás az üdülő területén belül/ebéd,vacsora/A vendéglő közelsége kárpótolt minket a jó ételekkel ,árral,kiszolgálással. Az élelmiszer üzlet hiányzott és a sűrűbb busz járat a fájós lábunk miatt! De annak nagyon örültünk,hogy helybe nagyon jó gyógyvízben fürödhettünk.

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 2.
baráti társasággal jártunk itt, és 3 éjszkát töltöttünk a hotelben. Sajnos a fürdésre alkalmas medence nem volt feltöltve, annak ellenére, hogy előre megbeszélt időben történt a szállás elfoglalása. Szinte senki nem volt a recepción, magunkra voltunk hagyva, kivéve a csoport vezetőjét.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 17.
Mindenki igényének megfelelő különféle felszereltségü nagyon kényelmes lakrészek csodálatos környezet. A korábbi években is igénybe vehető gyógyászati ellátás most kiegészült az üdülő területén megépült gyermek, úszó és 2 különböző hőfokú gyógymedence megépítésével, melyhez a vizet saját kút biztosítja.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 22.
A Hőforrás hotel kicsit messzebb van a város központjától, tehát ha valaki a nyugisabb szállásokat szereti, ez a hely tetszeni fog. A pozitívumok: Jó a szoba elrendezése, külön van a WC, sok hely van a ruháknak és a cuccoknak, az ágyak kényelmesek, és van erkély is. Lift is üzemel a nagyobb épületekben.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 4.
Nagyszülőként vittük magunkkal a két unokát is, az apartman a célnak maximálisan megfelelt. Az ágynemü tiszta, úgy mint a helyiségek mind.
Az apartman előtti kert egy kissé elhanyagolt.
Étkezést nem vettünk igénybe.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 1.
Sokat emelt a nagy területen elhelyezkedő Hőforrás értékelésén az új medence komplexum, amit boldogan vettek igénybe a vendégek. Nyugodt pihenés, várostól kissé távolabb. Az egész város nagyon szép, virágos. ári időszakban sok program emeli az értéket. Gyulai várszínház, Végvári esték, zenekarok, vásárok. Rengeteg látnivaló, színvonalas előadások

2017. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A családkutatók szolnoki csoportjával töltöttünk 4 napot Gyulán. Az üdülőparkban szálltunk meg. Nagyon tetszett a környezete,a pihenni vágyóknak ilyen kell. Nekünk gazdag program volt ebben a gyönyörű városban,Aradon,Nagyszalontán.Ezek után jólesett a Hotel nyugalma,komfortja. Szívesen ajánlom bárkinek.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Jól éreztük magunkat,de a húsvéti hangulatot nem éreztük,mivel nem voltak programok,sem a szállodában,sem a városközpontban.
A szállodában a reggelinél hiányoltuk az ilyenkor szokásos húsvéti menüt/sonka-tojás)
A Tölgyfa Étterem viszont most is kitett magáért!Bőséges étel,és minőség,valamint a személyzet kiváló szolgáltatást nyújtott!

Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 11.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti kézműves foglalkozással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 9.767,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.15. - 2018.03.18.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.03.15.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.15.
Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2018.03.29. - 2018.04.02.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.12.21.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 9.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék pasta ebéddel, délutánonként korlátlan tea fogyasztással, fürdőbelépővel, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.04.27.
Jázmin Panzió
6 nap/5 éjszaka 2.598,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.12. - 2018.12.24.
Gesztenyés Vendégház
2-7 éjszaka 2.427,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.01.02. - 2018.05.13.
Aqua Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, wellness kuponnal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Várfürdő Panzió
4 nap/3 éjszaka 3.767,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, turisztikai kedvezménykártyával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.16. - 2018.06.28.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 11.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, medencék, fitneszterem és teniszpálya használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.27. - 2018.05.01.

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Gyulai ajánlat - Várfürdőbelépővel (min. 2 éj)
Évindító feltöltődés (min. 2 éj)
Húsvét és tavaszi szünet (min. 3 éj)

GyulaX