Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula ★★★

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
5700 Gyula, Rábai Miklós utca 2.

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula a térképen

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula értékelése:

12. helyezett a 159 gyulai szállás közül
43. helyezett Dél Alföldön - 552 szállás közül

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula bemutatkozása

A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a Hőforrás Hotel és Üdülőpark. A pihenni és gyógyulni vágyók egyaránt válogathatnak a pazar lehetőségekből nem csak a szobakínálatot illetően, hanem a szállás wellness részlegében is. A különböző masszázsok és a jakuzzi hozzájárul a felfrissüléshez, a fiziko-és hidroterápiás kezelések a test és a lélek gyógyulását is elősegíti.

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula képei

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
Szállások Gyula városában
Wellness csomagok Gyula városában

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula vélemények

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26.
A medencék kiválóak és tiszták,jó volt és vidám a vizitorna. Az úszómedence hőmérséklete nagyon kellemes volt. A környezet szép. Sokat lehet a környéken kirándulni. Sajnos a 4 felnőttre nem volt megfelelő az apartman, mivel a 3. ágy kihúzható volt, amin 2 felnőtt nem fér el. A személyzet nagyon udvarias és kedves volt. Kézségesen segitettek a probléma megoldásában.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 24.
Szeptember elején 7 napot töltöttünk el ezen a csodás helyen. A szobák megfelelőek voltak , a külön kis konyha jól felszerelt. A medencék kiválóak,a víz hőmérséklete minden igényt kielégít a környezet nagyon szép. Érdemes , aki szeret kirándulgatni, egy szervezett Arad-Nagyszalota városnézésen részt venni. Összességében nagyon jól éreztük magunkat és ha tehetjük vissza megyünk

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 20.
Sokszor jártunk már itt, általában 4-en nyugdíjasok, sokszor gyerekekkel. Legutóbb a feleségemmel és 2 unokával. Mint mindig, most is jól éreztük magunkat. Azért is ide járunk, mert az unokákkal a sok nyári programjuk mellett nehéz megszervezni a nyaralást, és itt mindig kaptunk helyet, akkor is, ha az utolsó pillanatban rendeltük meg.

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Semmi nem tetszett. Az ágy mögött használt koton volt, a fürdőszoba szutykos, a foglalásban az szerepelt, hogy lesz főző sarok, erre csak egy hűtő volt. A lift naponta elromlott, kisgyerekkel, nagy szatyrokkal járkáltunk a másodikra. A medencénél lévő hangosbemondó 21. 30-22. 00 között visitott,hogy mindjárt zár a fürdő, a gyerek nagyon élvezte,hogy nem tudott emiatt elaludni, vagy épp erre riadt fel.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ajándék csokit nem kaptunk. A recepción mondták, a szobába van bekészítve de ott nem volt. Tovább nem erőltettük.
Messze kárpótolt viszont a "csalódottságért" a szálloda este 10-ig nyitva tartó szabadtéri strandrésze ahol meleg és gyógyvizes (várfürdőével egyező a víz) medencékben pihenhettük ki a városnézés fáradalmait.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szuper helyen, közel mindenhez, retro stílus a szállás a fürdő és a reggeli is, összességében a leírtak szerint volt, őröltünk a Várfürdő belépőnek igaz csak a külső medencékre vonatkozik, a belső csúszda még 6700. -ft 2 tíz év alatti gyerekkel. Halász csárdába voltunk ami nagy csalódás, adag kicsi, drága és a minőség sem az igazi, annyi pozitív, hogy kedvesek voltak.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
A szilveszteri gálaest volt az elvárásainknak meg felelő . A szálláson nem volt étkező, vagy büfé , január elsején nem volt ebéd lehetőség a félpanziós ellátás mellet a városban minden zárva volt! A jakuzzi elromlott , annak ellenére hogy külön fizetős. A szolgáltatások nem a hirdetésnek megfelelőek , többször nem kívánom igénybe venni de nem is fogom ajánlani .
Válasz az értékelésre - 2019. január 17.
Tisztelt Bagi József!
Örömmel olvastuk, hogy a szilveszteri gálaest elnyerte a tetszésüket. Ami az étkezést illeti a visszaigazolás szerint, mi bőséges svédasztalos reggelit és menüválasztásos vacsorát biztosítottunk vendégeink számára. Január 1-én országosan minden étterem zárva szokott lenni. Gyulán étkezési lehetőséget a Várfürdő éttermei biztosított ezen a napon.
Farkas Zsolt (Hőforrás Hotel és Üdülőpark)

icuska20 TOP szállásértékelő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 22.
Üdülési joggal tartózkodtunk itt egy hetet. Az apartmanunk a főépületben volt. Kényelmesen berendezett szoba, és alap felszerelésű konyha állt rendelkezésünkre. Az étkező és főzőedények jók, viszont mikrót napi díj ellenében kaptunk. A személyzet kedves és segítőkész. Ottlétünkkor kellemes karácsonyi hangulatot varázsoltak a recepciónál.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször vettük már igénybe a szállást, mindig kicsit fejlesztenek. A fürdőszoba szépen fel lett újítva, nagyon jó inőségű törölközőt kaptunk, és minden tiszta volt. Most próbáltuk ki először a medencéket, jó volt a gyógyvíz és a termál is, akár naponta többször is le lehetett menni. Kár, hogy télen nem használható, de szerencsére jó időnk volt, így nem okozott gondot, hogy fürdőköpenyben menjünk át a parkon.

Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 10.233,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, kültéri medence használattal, kisvonatos kirándulással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 18.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés itallal, fitneszterem használattal, élőzenével, kései távozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.13-ig
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, wellness kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 15.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és masszázságy használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Park Hotel Gyula
4 nap/3 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés ajándékkal, pezsgővel, karácsonyfa díszítéssel és programokkal, filmvetítéssel, kupon kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Fodor Hotel
4 nap/3 éjszaka 23.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, egy üveg pezsgővel, újévi ajándékkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.13-ig
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.498,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, turisztikai kedvezménykártyával, ajándék térképpel, grillező és bográcsozó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.26-ig
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
2 nap/1 éjszaka 8.100 - 9.600,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.27-ig

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Park Hotel Gyula Gyula
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)
Varázslatos karácsony Gyulán (min. 3 éj)

GyulaX