Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula ★★★

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
5700 Gyula, Rábai Miklós utca 2.

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula a térképen

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula értékelése:

11. helyezett a 159 gyulai szállás közül
41. helyezett Dél Alföldön - 557 szállás közül

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula bemutatkozása

A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a Hőforrás Hotel és Üdülőpark. A pihenni és gyógyulni vágyók egyaránt válogathatnak a pazar lehetőségekből nem csak a szobakínálatot illetően, hanem a szállás wellness részlegében is. A különböző masszázsok és a jakuzzi hozzájárul a felfrissüléshez, a fiziko-és hidroterápiás kezelések a test és a lélek gyógyulását is elősegíti.

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula képei

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
Szállások Gyula városában
Wellness csomagok Gyula városában

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula vélemények

zene47 TOP szállásértékelő
2019. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. október 19.
Másodszor szálltam meg ebben a családias hangulatú és kényelmes szállodában. Igaz, most csak 1 éjszakára vettük igénybe a lehetőséget,de mindenki elégedett volt a csoportunkban. (én ajánlottam a kirándulásunk szervezésénél a helyszínt) Az úticélunknak nagyon jól jött, mivel Arad és Nagyszalonta megtekintése után az esti órákban érkeztünk.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26.
A medencék kiválóak és tiszták,jó volt és vidám a vizitorna. Az úszómedence hőmérséklete nagyon kellemes volt. A környezet szép. Sokat lehet a környéken kirándulni. Sajnos a 4 felnőttre nem volt megfelelő az apartman, mivel a 3. ágy kihúzható volt, amin 2 felnőtt nem fér el. A személyzet nagyon udvarias és kedves volt. Kézségesen segitettek a probléma megoldásában.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 24.
Szeptember elején 7 napot töltöttünk el ezen a csodás helyen. A szobák megfelelőek voltak , a külön kis konyha jól felszerelt. A medencék kiválóak,a víz hőmérséklete minden igényt kielégít a környezet nagyon szép. Érdemes , aki szeret kirándulgatni, egy szervezett Arad-Nagyszalota városnézésen részt venni. Összességében nagyon jól éreztük magunkat és ha tehetjük vissza megyünk

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 20.
Sokszor jártunk már itt, általában 4-en nyugdíjasok, sokszor gyerekekkel. Legutóbb a feleségemmel és 2 unokával. Mint mindig, most is jól éreztük magunkat. Azért is ide járunk, mert az unokákkal a sok nyári programjuk mellett nehéz megszervezni a nyaralást, és itt mindig kaptunk helyet, akkor is, ha az utolsó pillanatban rendeltük meg.

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Semmi nem tetszett. Az ágy mögött használt koton volt, a fürdőszoba szutykos, a foglalásban az szerepelt, hogy lesz főző sarok, erre csak egy hűtő volt. A lift naponta elromlott, kisgyerekkel, nagy szatyrokkal járkáltunk a másodikra. A medencénél lévő hangosbemondó 21. 30-22. 00 között visitott,hogy mindjárt zár a fürdő, a gyerek nagyon élvezte,hogy nem tudott emiatt elaludni, vagy épp erre riadt fel.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ajándék csokit nem kaptunk. A recepción mondták, a szobába van bekészítve de ott nem volt. Tovább nem erőltettük.
Messze kárpótolt viszont a "csalódottságért" a szálloda este 10-ig nyitva tartó szabadtéri strandrésze ahol meleg és gyógyvizes (várfürdőével egyező a víz) medencékben pihenhettük ki a városnézés fáradalmait.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szuper helyen, közel mindenhez, retro stílus a szállás a fürdő és a reggeli is, összességében a leírtak szerint volt, őröltünk a Várfürdő belépőnek igaz csak a külső medencékre vonatkozik, a belső csúszda még 6700. -ft 2 tíz év alatti gyerekkel. Halász csárdába voltunk ami nagy csalódás, adag kicsi, drága és a minőség sem az igazi, annyi pozitív, hogy kedvesek voltak.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
A szilveszteri gálaest volt az elvárásainknak meg felelő . A szálláson nem volt étkező, vagy büfé , január elsején nem volt ebéd lehetőség a félpanziós ellátás mellet a városban minden zárva volt! A jakuzzi elromlott , annak ellenére hogy külön fizetős. A szolgáltatások nem a hirdetésnek megfelelőek , többször nem kívánom igénybe venni de nem is fogom ajánlani .
Válasz az értékelésre - 2019. január 17.
Tisztelt Bagi József!
Örömmel olvastuk, hogy a szilveszteri gálaest elnyerte a tetszésüket. Ami az étkezést illeti a visszaigazolás szerint, mi bőséges svédasztalos reggelit és menüválasztásos vacsorát biztosítottunk vendégeink számára. Január 1-én országosan minden étterem zárva szokott lenni. Gyulán étkezési lehetőséget a Várfürdő éttermei biztosított ezen a napon.
Farkas Zsolt (Hőforrás Hotel és Üdülőpark)

icuska20 TOP szállásértékelő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 22.
Üdülési joggal tartózkodtunk itt egy hetet. Az apartmanunk a főépületben volt. Kényelmesen berendezett szoba, és alap felszerelésű konyha állt rendelkezésünkre. Az étkező és főzőedények jók, viszont mikrót napi díj ellenében kaptunk. A személyzet kedves és segítőkész. Ottlétünkkor kellemes karácsonyi hangulatot varázsoltak a recepciónál.

Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 18.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés itallal, fitneszterem használattal, élőzenével, kései távozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 11.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, masszázzsal, fürdőbelépővel, animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.03.05.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.24-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, wellness kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 19.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Várfürdő és AquaPalota belépővel, wellness-részleg használattal
2020.01.03. - 2020.02.29.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Park Hotel Gyula
2-3 éjszaka 12.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kedvezményekkel, turisztikai kártya biztosításával, olvasó sarokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 2.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 10.983,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, termál és gyógymedence használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.15-ig

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Téli szünet (min. 2 éj)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)

GyulaX