Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
Hőforrás Hotel és Üdülőpark GyulaHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
Hőforrás Hotel és Üdülőpark GyulaHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula bemutatkozása

A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a Hőforrás Hotel és Üdülőpark. A pihenni és gyógyulni vágyók egyaránt válogathatnak a pazar lehetőségekből nem csak a szobakínálatot illetően, hanem a szállás wellness részlegében is.

A Hőforrás Hotel és Üdülőpark legnépszerűbb csomagjai

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - Tavaszi ajánlat (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - Húsvét (min. 2 éj)
Húsvét
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2022. november 7.a párjával járt itt
Már sokadik egy hetet töltjük el itt apartmanban. Voltunk 2-és 4 -fős-ben is. Egyszerűen berendezett, kényelmes,csendes. Igazi pihenésre való hely. . Előző értékelésemben a fürdőben hiányoltam a fogasok, padok számát, javaslatként kértem ennek bővítését. Örömmel nyugtáztuk, hogy a javaslatom meghallgatásra talált.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - EgyébHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - EgyébHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - EgyébHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - EgyébHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - EgyébHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - EgyébHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - EgyébHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - BelsőHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - WellnessHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - Medence/kertHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - Medence/kertHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - Medence/kert
2022. október 27.barátokkal járt itt
Sikerült a Hőforrás appartmanházban egy hetet foglalnom kedvező áron. Izgultam, mert nem volt biztos, hogy a fűtési szezon kezdetével lesz-e valóban fűtés. Végül az időjárás is nagyon jó volt, és fűtöttek is. Meleg víz reggel és este volt, de napközben nem is kellett, hiszen délelőtt a látnvalókat néztük, délután pedig a Váfrürdőben voltunk.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - SzobákHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - Medence/kertHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - Külső kép
Kiváló 2022. április 29.a párjával járt itt
Érkezésünkkor nem a kérésünknek megfelelő szobát kaptunk, de a nemtetszésünk kinyilvánítása után , a recepciós hölgy valakinek telefonált és egy szép, kényelmes szobát kaptunk! Nagyon jól éreztük magunkat! A személyzet minden tagja kedves volt!
Sajnos a wifi nem működése és a tv programok rontják a szálloda értékét! ! ! ! Biztosan fogunk még Önöknél megszállni! !
Kiváló 2022. január 3.a párjával járt itt
Nagyon figyelmes a személyzet Az étkezés bőséges és nagyon finom a szoba tiszta és jó meleg volt, a szilveszteri parti és a vacsora kiváló.
Elképesztően jó társaság jött össze, a következő szilvesztert is itt szeretnék
eltölteni! ! ! Nagyon köszönjük. Tisztelettel Varga Tibor
Varga Tiborné
Hőforrás Hotel és Üdülőpark válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönjük az értékelést! Örömmel olvastuk az elismerő szavakat, szeretettel várjuk vissza Önöket!
2022. január 6., Farkas Zsolt, Hőforrás Hotel és Üdülőpark
2022. január 3.a párjával járt itt
A Tölgyfa vendéglő személyzete páratlan vendéglátásban részesített bennünket. Bőséges, finom étel-és ital kínálat, szívélyes felszolgálással.
Még nem találkoztunk ilyen lelkes, kedves, fáradhatatlan vendéglátással.
Családiassá tették a programokat, gondoskodásuk egészen kivételes.
Gratulálunk és köszönjük szépen a munkájukat.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönjük az észrevételeket! Örömmel olvastuk az elismerő szavakat, szeretettel várjuk vissza Önöket!
2022. január 5., Farkas Zsolt, Hőforrás Hotel és Üdülőpark
2021. július 27.a párjával járt itt
Mi csak pár napot töltöttünk itt, mert meg szerettük volna hosszabbítani a nyaralásunkat ami a várakozásunkon felüli volt. Tudtuk, hogy picit retró a szállás de az új ágy a kényelmes matraccal nagyszerű kényelmet biztosított. Mi a szállodai szobát vettük igénybe de több lehetőséget kínálnak modern berendezésű szálláshelyekkel.
Kiváló 2020. január 4.a párjával járt itt
Amire számítottunk annál sokkal jobb volt. Tisztaság, személyzet, félpanziós ellátás is remek volt. Az étteremben a kiszolgálás nagyon jó volt, ennivaló is nagyon finom.
Idén is vissza megyünk szilveszterezni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. október 19.csoporttal járt itt
Másodszor szálltam meg ebben a családias hangulatú és kényelmes szállodában. Igaz, most csak 1 éjszakára vettük igénybe a lehetőséget,de mindenki elégedett volt a csoportunkban. (én ajánlottam a kirándulásunk szervezésénél a helyszínt) Az úticélunknak nagyon jól jött, mivel Arad és Nagyszalonta megtekintése után az esti órákban érkeztünk.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - Külső képHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - Külső képHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - Külső kép
2019. szeptember 26.barátokkal járt itt
A medencék kiválóak és tiszták,jó volt és vidám a vizitorna. Az úszómedence hőmérséklete nagyon kellemes volt. A környezet szép. Sokat lehet a környéken kirándulni. Sajnos a 4 felnőttre nem volt megfelelő az apartman, mivel a 3. ágy kihúzható volt, amin 2 felnőtt nem fér el. A személyzet nagyon udvarias és kedves volt.
Kézségesen segitettek a probléma megoldásában.
2019. szeptember 24.a párjával járt itt
Szeptember elején 7 napot töltöttünk el ezen a csodás helyen. A szobák megfelelőek voltak , a külön kis konyha jól felszerelt. A medencék kiválóak,a víz hőmérséklete minden igényt kielégít a környezet nagyon szép. Érdemes , aki szeret kirándulgatni, egy szervezett Arad-Nagyszalota városnézésen részt venni. Összességében nagyon jól éreztük magunkat és ha tehetjük vissza megyünk
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula a térképen
5700 GyulaRábai Miklós utca 2.
• szabadtéri úszómedence • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • gyerekmedence • gyógymedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • büfé
Hotel Négy Évszak