Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
5700 Gyula, Rábai Miklós utca 2.

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula a térképen

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula értékelése:

13. helyezett a 143 gyulai szállás közül
46. helyezett Dél Alföldön - 497 szállás közül

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula bemutatkozása

A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a Hőforrás Hotel és Üdülőpark. A pihenni és gyógyulni vágyók egyaránt válogathatnak a pazar lehetőségekből nem csak a szobakínálatot illetően, hanem a szállás wellness részlegében is. A különböző masszázsok és a jakuzzi hozzájárul a felfrissüléshez, a fiziko-és hidroterápiás kezelések a test és a lélek gyógyulását is elősegíti.

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula képei

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
Szállások Gyula városában
Wellness csomagok Gyula városában

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula vélemények

2017. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. május 17.
A családkutatók szolnoki csoportjával töltöttünk 4 napot Gyulán. Az üdülőparkban szálltunk meg. Nagyon tetszett a környezete,a pihenni vágyóknak ilyen kell. Nekünk gazdag program volt ebben a gyönyörű városban,Aradon,Nagyszalontán.Ezek után jólesett a Hotel nyugalma,komfortja. Szívesen ajánlom bárkinek.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Jól éreztük magunkat,de a húsvéti hangulatot nem éreztük,mivel nem voltak programok,sem a szállodában,sem a városközpontban.
A szállodában a reggelinél hiányoltuk az ilyenkor szokásos húsvéti menüt/sonka-tojás)
A Tölgyfa Étterem viszont most is kitett magáért!Bőséges étel,és minőség,valamint a személyzet kiváló szolgáltatást nyújtott!

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Három éjszaka az E épület II. emeleti szobájában félpanzióval. A tisztaság megfelelő volt, a személyzet segítőkész. Elég nagy a szoba sok szekrény van az előszobában. Jó hogy a fürdőszoba és a wc külön van. A reggeliző helyiség egy szinttel feljebb van. Jó volt a választék, bár a rántottát nem a legjobban készítik.

2017. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda Wellness részleget csak sok pénzért lehetett igénybe venni. Az ételek nagyon finomak és bőséges volt. A szoba ,és fürdőszoba koszos ,a fürdőszoba minősíthetetlen volt. Szőnyeg koszos volt. A textíliák ,ágynemű szép fehér,és tiszta voltak. A szállodához tartozó étterem a Tölgyfa étteremben az ételek finomak és bőségesek voltak.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
Nagyon csendes nyugodt környezet a pihenés biztositott, két kisebb észrevétel a wifi nagyon gyenge nem mindig müködik és kicsit rugalmasabban lehetne a reggeli időpontja főleg január 1-én, lehetne kicsit hosszabb az időtartam, mivel aki hajnalban fekszik nem fog felkelni azért hogy elérje a reggelit.
2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
Remek hétvégénk volt, kiváló időjárás mellett nagyon jól éreztük magunkat. A szállás valóban csendes és rendezett helyen található. Megemlíteném a szomszédba lévő Tőlgyfa étterem kiváló személyzetét amely fokozta az ott tartozkodás kiválló szinvonalat. A várfürdő pedig valami csodállatos élmény volt. dec. utolsó napjaiban kint fürdeni a szabadba ez hihetetlen.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 15.
Idén májusban már másodjára tértünk ide vissza. 3 éves kisfiunkkal babás szobát kaptunk a földszinten,nekünk teljesen megfelelö volt. Tiszta,rendezett. Ellátást nem kértünk,arra a 2 éjszakára teljesen elég volt a mini konyha felszerelése. Nagyon szeretjük a parkot,több játszótér is van. Található még az épületben egy kicsi játszószoba is,szintén a földszinten.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8.
Az apartman tiszta, rendes volt az érkezésünkkor, mindenben megfelelt az előzetes információknak, a környezet barátságos, szép. A sok szúnyog miatt hiányzott, hogy az ablakokon és az erkélyre való kijáraton nem volt szúnyogháló. Étkezést nem kértünk, önellátók voltunk. A konyha edényzete éppen megfelelt a főzési igényeinknek. Késekből lehetett volna több élesebb.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
Szép, gondozott zöld parkban sorházas elrendezés . Régebbi építésű, szépen felújított apartmanok. Mi "másfél szobás, egy légterű szálláson voltunk. Általánosságban megfelelő a tisztaság, kivéve: ablakoknál mindenütt döglött legyek vannak. Jó: van törülköző, WC papír, szappan. Nagyon jó: van konyha ruha, mosogatószivacs, mosogatószer, szárító.

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 29.
Az apartman egy 4 fős csapatnak tökéletes. Tetszett, hogy felszerelt konyha is van, tehát főzni is lehet. A vacsora bőséges volt, a Tölgyfa Étterem dolgozói mindent megtettek, hogy bőséges, ízletes ételeket szolgáljanak fel. Személyzetet csak egyszer láttunk, igaz nem voltunk egész nap a szálloda területén.

Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 4.400,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, teniszpálya és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.12.20.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 14.733.- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, élőzenés-műsoros szilveszteri vacsorával, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.02.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, ajándékkal, internet elérhetőséggel
2017.05.16. - 2017.12.20.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a Corvin SPA Wellness használatával, internet elérhetőséggel
2017.06.17. - 2017.09.01.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére wellness-részleg használattal, AquaPalota belépővel
2017.06.16. - 2017.08.19.
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyulai Várfürdőbe, wellness részleg használattal, masszázságy használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.18. - 2017.12.31.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.22.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Liza Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.06.01. - 2017.08.31.
Jázmin Panzió
3 nap/2 éjszaka 3.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.11. - 2017.12.23.
Komló Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2017.06.25. - 2017.08.31.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 12.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fitneszterem és teniszpálya használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.20. - 2017.09.20.

Szállodák Gyulán
Hunguest Hotel Erkel Gyula
A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Mediterrán nyár (min. 2 éj)
Spórolós csomag (min. 3 éj)
Gyula mindig több! (min. 2 éj)

GyulaX