Alexandra1: 3 éj kisgyerekekkel a Dürer szárnyban - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
5. helyezett a 145 gyulai szállás közül

3 éj kisgyerekekkel a Dürer szárnyban

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 10.
3 éjt töltöttünk 2 kisgyerekünkkel a hotelban, a Dürer szárnyban. Egy 4*-os hotel elvárásainak megfelel. A szoba, fürdőszoba tiszta. A standard szoba 2 felnőttnek + 2 gyereknek nagyon kicsi. Más 4*-os hotelokban, ahol eddig jártunk (immáron negyedik éve 2x egy évben) még volt élettér a szobákban. Jó meleg volt a hotelban. Az étteremben is mindenhol tisztaság volt, finomak az ételek, bár a gyerekek a sült krumplit hiányolták (kicsit én is) és a rántott husit. Ezt leszámítva tényleg nagyon ízletesen főznek. A fürdőbe való átjárás jó. Sok medence van és az egyik gyógyvízbe gyerekek is mehetnek. Egy kis apróság, ami kisgyerekkel "macerás": a bejárati ajtót belülről nem lehet úgy zárni, hogy a gyerek ne tudja kinyitni (kilincs lenyitására nyílik is, hiába van elfordítva a zár). A szárítási lehetőség elég kevés (egy törölközőszárító radiátor a fürdőbe) 4 köntösnek, 4 fürdőlepedőnek, 4 hotel-törölközőnek.
A wifi használhatatlan volt, persze nem netezni mentünk a hotelba, de azért jó lett volna, ha elérhető valami (még a híroldal sem töltődött be több perc várakozás után sem), fotót is akartunk küldeni a nagyszülőknek, de nem sikerült, skype-lni velük meg pláne nem lehetett - az unokák nagy bánatára... Magyar nyelvű tv csatorna is kevés (M1, M2, Duna Tv, RTL Klub, TV2). Ezek közül az egyik azért lett volna jó, mert mivel kisgyerekekkel voltunk, az estéket is a szobában töltöttük, de se "normális" tv csatorna, se net.

Személyzet:
Kényelem (szoba): Átlagos

Szeretnéd követni Alexandra1 felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2018. január 5.
Hosszú lenne minden hiányosságot felsorolni. Esetleg néhány hangulat rontó élmény: Szilveszter napján telt ház, élmény elemből kettő van bekapcsolva. Uszoda mester durván kioktatott mindenkit, ez automata és így jó. A legdrágább ünnep napokon is rajtunk spórolnak, ráadásul agresszív lekezelő...

2018. január 4.
Színvonalas ellátás,szép környezet,udvarias személyzet jellemzi az Erkelt. Anikor kinéztem az ablakon a gyulai várat látván rögtön eszembe jutott a "Gyula vitéz,télen nyáron "című film és,hogy a történelem visszainteget.Jókedvű lettem. .Hiába az év utolsó napjait töltöttük e gyönyörű helyen,a...

2018. január 3.
Az érkezésünk zökkenőmentes,regisztráció rendben történt.A szoba tiszta,de kissé elavult berendezéssel ,tv-vel várt.Az 1 üveg ajándék víz nem volt nagyvonalú...Az étteremben és a recepción nagyon udvarias volt a személyzet,a kérésekre,rendelésre figyeltek.A díszítésekre nem fordítottak...

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Húsvét (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2018-03-29 - 2018-04-02
 - Pihenésből ötös (min. 5 éj)
5-6 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2016-09-01 - 2018-03-31
 - Gyulai ízelítő (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2017-09-01 - 2018-03-31