Alexandra1: 3 éj kisgyerekekkel a Dürer szárnyban - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
5. helyezett a 142 gyulai szállás közül

3 éj kisgyerekekkel a Dürer szárnyban

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 10.
3 éjt töltöttünk 2 kisgyerekünkkel a hotelban, a Dürer szárnyban. Egy 4*-os hotel elvárásainak megfelel. A szoba, fürdőszoba tiszta. A standard szoba 2 felnőttnek + 2 gyereknek nagyon kicsi. Más 4*-os hotelokban, ahol eddig jártunk (immáron negyedik éve 2x egy évben) még volt élettér a szobákban. Jó meleg volt a hotelban. Az étteremben is mindenhol tisztaság volt, finomak az ételek, bár a gyerekek a sült krumplit hiányolták (kicsit én is) és a rántott husit. Ezt leszámítva tényleg nagyon ízletesen főznek. A fürdőbe való átjárás jó. Sok medence van és az egyik gyógyvízbe gyerekek is mehetnek. Egy kis apróság, ami kisgyerekkel "macerás": a bejárati ajtót belülről nem lehet úgy zárni, hogy a gyerek ne tudja kinyitni (kilincs lenyitására nyílik is, hiába van elfordítva a zár). A szárítási lehetőség elég kevés (egy törölközőszárító radiátor a fürdőbe) 4 köntösnek, 4 fürdőlepedőnek, 4 hotel-törölközőnek.
A wifi használhatatlan volt, persze nem netezni mentünk a hotelba, de azért jó lett volna, ha elérhető valami (még a híroldal sem töltődött be több perc várakozás után sem), fotót is akartunk küldeni a nagyszülőknek, de nem sikerült, skype-lni velük meg pláne nem lehetett - az unokák nagy bánatára... Magyar nyelvű tv csatorna is kevés (M1, M2, Duna Tv, RTL Klub, TV2). Ezek közül az egyik azért lett volna jó, mert mivel kisgyerekekkel voltunk, az estéket is a szobában töltöttük, de se "normális" tv csatorna, se net.

Személyzet:
Kényelem (szoba): Átlagos

Szeretnéd követni Alexandra1 felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2017. július 22.
Nagyon szép hely. Jó volt kikapcsolodni!! Személyem szerint, nagyon,nagyon jó hely. Majdnem sirva fakadtam, hogy haza kellett jónni!!!

2017. június 20.
A hatnap alatt, olyan kiváló ellátásban volt részünk, hogy 4. nap után a ruháink igencsak szűkösen álltak rajtunk. Az éttermi részben finomabbnál, különleges és bőséges kínálat fogadott bennünket. Köszönjük a személyzetnek a fáradozásukat.

2017. június 19.
Nekünk egy nagy problémánk volt a szállodával, mégpedig az hogy minden éjjel üvöltöző részeg vendégek tették a neylon ágyban alvást még nehezebbé! Szív fájdalom, hogy senki még véletlenül se szólt rájuk a szállodából, hogy ezt talán mégse kéne tenni a többi több száz alvó emberrel!

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Pihenésből ötös (min. 5 éj)
5-6 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2016-09-01 - 2018-03-31
 - Gyulai felfrissülés (min. 3 éj)
3-4 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
Érvényes: 2014-04-01 - 2017-08-31
 - Mediterrán nyár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére wellness-részleg használattal, AquaPalota belépővel
Érvényes: 2017-06-16 - 2017-08-19