Juca: Egyik szívem csücske - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
8. helyezett a 150 gyulai szállás közül

Egyik szívem csücske

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 26.
A hotel az egyik kedvencem, először akkor jártam itt, amikor még nem üzemelt teljes gőzzel a felújítás és átépítés után. Az első vendégek egyike voltunk, és azóta is visszatérők vagyunk. Töltöttünk itt hétvégéket, nyaraltunk, szilvesztereztünk, sohasem csalódtunk.
A hotel elhelyezkedése remek. A vár és a tó szomszédsága adja gyönyörű panorámát, a közvetlen fürdőbe történő átjárás a kényelmet.
A személyzet kifogástalan, a szoba és az ágy ( Dürer) szintén. Gyermekkel érkezők, vagy gyógyulni vágyók számára éppúgy kellemes lehetőség a szálloda és a város, mint a csak kikapcsolódni kívánóknak.

Étkezés:

Egyik szívem csücske - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Szeretnéd követni Juca felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2019. január 17.
A szálloda kényeslmes, tiszta, nyugodt pihenést biztosít, de vannak hiányosságai. Nagyon nagy előnye,hogy a Fürdőkomplexumba egy folyosón keresztül át lehet jutni. Az ételek mennyisége,minősége nagyon jó. Mindkét szárnyban voltunk már pihenni. A Dürer szárnyban biztosítanak fürdőköpenyt is és van...

2019. január 2.
A szálloda remekül kielégít minden igényt. Pihenés, szórakozás gyermekeknek és idősebbeknek egyaránt. Hihetetlen komfortot nyújt , hogy nem kell elhagyni a szállodát ahhoz, hogy átjussunk a fürdőkomplexumba. Az ellátás kifogástalan. Tiszta rendezett szobák, bőséges és ízletes ételek a szálloda...

2018. december 29.
Két ünnep között jártunk a szállodában. A négy csillagos Dürer szárnyat választottuk. A szoba rendben volt, a besorolásnak megfelelő. Az étkezések egyhangúak, többször előfordult, hogy változtatás nélkül, napokig ugyanaz a főétel volt kitéve. Persze éhesek nem maradtunk. A személyzet unott...

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 37.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2018-12-05 - 2020-12-16
 - Húsvét
2 nap/1 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2019-04-18 - 2019-04-22
 - Március 15.
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2019-03-14 - 2019-03-17