esthajnal7: Kellemes kikapcsolódás szép környezetben - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
8. helyezett a 151 gyulai szállás közül

Kellemes kikapcsolódás szép környezetben

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 18. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A szálloda nagyon jó helyen, a vár és a fürdő közelében található. Mi a Dürer-szárnyban szálltunk meg 3 éjszakára, a szobánk a várra tekintett. A szoba berendezése kényelmes volt, a tisztasága megfelelő. (A kényelemre azért adok 4 pontot, mert hiába kértünk csendes szobát, a folyosó elején lévőt kaptunk, ahol mindenki a szobánk előtt ment el, így reggel zajongó kisgyerekekre ébredtünk.) A 4*-os hotelekhez hasonlóan itt is kaptunk fürdőköpenyt, ami megkönnyítette a fűtött folyosón való átmenetelt a fürdőbe. Az étterem nagy méretű, szépen berendezett; a félpanziós ellátás változatos és bőséges volt. Kellemes hangulatot teremtett, hogy esténként élő zene volt, amit egy fiatal hölgy szolgáltatott szintetizátoros kísérettel. A szálloda saját wellness részlege nem túl nagy, de a szaunában általában csak ketten voltunk a párommal. A személyzet a recepciónál gyorsan, profin dolgozott, de a wellnessben többször előfordult, hogy sokat kellett várni, mert nem volt a pultnál senki. Érdemes a városba is kimenni sétálni, mert nagyon hangulatos, különösen a Körös part. Összességében jól éreztük magunkat, valószínű még vissza fogunk térni.

Személyzet:
Étkezés:

Szeretnéd követni esthajnal7 felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2019. április 16.
Nagyszerű az elhelyezkedése a szállodának! Udvarias, figyelmes a személyzet. Bár egyidőben sokan tartózkodnak a szálláshelyen, mégis otthonosan érezheti magát az ember. A WC tartály elromlott és két kora reggelünket tette kellemetlenné, mert első alkalommal csak tűzoltó munkát végzett a szerelő....

2019. április 8.
5 éve voltam az ország szuper szállodájának tartottam ,most az étkezési választék gyenge elvették a déli leves főzelék opciós lehetőséget a kávéautomata szemcsepp mennyiséget adagol az üdítőspohár 2dl helyett 1dl hogy ha kell több üdítő gyalogoljon a vendég a szoba lelakott függöny csillár...

2019. március 29.
Érkezésnél a fogadó személyzet kicsit a fellegekben járt. Előleg számlát kérésre sem nyomtatták ki, jelezvén, hogy látják a rendszerben, minden rendben az utalást megkapták. Nem jelezték, hogy váratlan műszaki hiba miatt az igényelt szolgáltatások kicsiny része nem vehető igénybe. Ezt a liftben...

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 24.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2018-12-05 - 2021-03-31
 - Karácsony   (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27
 - Szilveszter    (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 19.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02