Gyula Erkel hotel: Pihenés Gyulán az Erkel hotelben - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
9. helyezett a 160 gyulai szállás közül

Pihenés Gyulán az Erkel hotelben

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 22.
Szép hely minden nagyon jó a televízió kivételével,néhány csatorna található csak és a képminőség nagyon rossz volt.Ezt leszámítva kellemes minden,,az ételek finomak, a személyzet kedves. Külön nagyon jó dolog,hogy közvetlen folyosón lehet átmenni a Várfürdőbe a szállodából. A környék nagyon szép szomszédban a Gyulai vár és a Belvárosban is minden megtalálható. Jól éreztük Magunkat nagyon.

Szolgáltatások: Átlagos

Szeretnéd követni Gyula Erkel hotel felhasználót?    Igen

2019. december 4. - Hunguest Hotel Erkel válasza Gyula Erkel hotel értékelésére:
Tisztelt Nagy László!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

A régebbi televíziókat természetesen a jövő folyamán cserélni fogjuk, pusztán anyagiak kérdése, hogy mikor tudjuk őket lecserélni.

Bízom benne, hogy visszatérnek hozzánk és lesz még alkalmunk bizonyítani. Visszavárjuk Önöket Gyulára, a Hunguest Hotel Erkelbe!
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2020. január 18.
Januári pihenės 2020. Január 5.-7. Kellemes hely. Szép környezet. Illedelmes személyzet. A svédasztalos reggelik és vacsorák böségesek Voltak. Egy kicsit sokan voltak až étterembe de nem volt a dolog zavaró, hiszen pihenni voltunk és sehová sem siettünk. A Várfürdö kiváló. A város is...

2019. december 19.
A férjemmel töltöttünk el nagyon kellemes két napot. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk ezt a helyet. Mi tényleg mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Köszönjük Erkel Hotel.

2019. november 26.
A Várfürdő belső folyosón megközelíthetősége megfizethetetlen! Nagyon szuper a félpanziós ellátás, mindenki megtalálja az ízlésének megfelelő ételt. A személyzet nagyon kedves, udvarias és segítőkész. A szálloda rendkívül rugalmas a vendégekkel! Mi már most tervezzük a visszatérést! szuper volt!

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2018-12-05 - 2021-01-10
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020-01-26 - 2021-01-10
 - Március 15.
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020-03-12 - 2020-03-15