Láng Brigitta: Szuper 3 nap Gyulán! - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
9. helyezett a 160 gyulai szállás közül

Szuper 3 nap Gyulán!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 26.
A Várfürdő belső folyosón megközelíthetősége megfizethetetlen! Nagyon szuper a félpanziós ellátás, mindenki megtalálja az ízlésének megfelelő ételt. A személyzet nagyon kedves, udvarias és segítőkész. A szálloda rendkívül rugalmas a vendégekkel! Mi már most tervezzük a visszatérést! szuper volt!

Szeretnéd követni Láng Brigitta felhasználót?    Igen

2019. december 10. - Hunguest Hotel Erkel válasza Láng Brigitta értékelésére:
Kedves Láng Brigitta!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy öröm olvasni, hogy maximálisan jól érezték magukat nálunk.
Bízunk benne, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

Nagy szeretettel vissza várjuk Önöket Gyulára, a Hunguest Hotel Erkelbe!
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2020. január 18.
Januári pihenės 2020. Január 5.-7. Kellemes hely. Szép környezet. Illedelmes személyzet. A svédasztalos reggelik és vacsorák böségesek Voltak. Egy kicsit sokan voltak až étterembe de nem volt a dolog zavaró, hiszen pihenni voltunk és sehová sem siettünk. A Várfürdö kiváló. A város is...

2019. december 19.
A férjemmel töltöttünk el nagyon kellemes két napot. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk ezt a helyet. Mi tényleg mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Köszönjük Erkel Hotel.

2019. november 22.
szallas tiszta, szemelyzet kedves segitőkész, etterem , vélaszték remek! fürdő területe tiszta nem volt zsúfolt. Sok látmivaló a városban, kis vasút mely vegig vitt, bemutatta Gyula főbb nevezetességeit. Régebben voltunk már itt, de most jó volt látni mennyit fejlődött, szépült a város es...

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2018-12-05 - 2021-01-10
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020-01-26 - 2021-01-10
 - Március 15.
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020-03-12 - 2020-03-15