Zbiskó Vilmosné: Hunguest Hotel Erkel - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
9. helyezett a 162 gyulai szállás közül

Hunguest Hotel Erkel

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 14.
Nem tetszett a kicsi képcsöves tv, ami nagyon alacsonyan volt az asztalra rakva, az ágyban fekve nem volt kényelmes nézni.
Esetleg a WC-be lehetne valami légfrissítő félét kihelyezni, mert elég nehezen szellőzött ki.
Az ételek nagyon finomak, változatosak voltak, A Várfürdőbe a közvetlen átjárás nagyszerű. A személyzet egy-két kivétellel nagyon kedves, segítőkész.
Összességében nagyon jól éreztük magunkat az ott töltött idő alatt, lehet, hogy még visszatérünk valamikor.

Személyzet:

Szeretnéd követni Zbiskó Vilmosné felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2020. március 5.
Teljes mértékben elégedettek voltunk a szállással és a kiszolgálással is. Nagyon színvonalas volt az ellátás, nagyon finom ételeket kaptunk. A Termál fürdőbe való korlátlan átjárás szerintünk a szálloda legerőssebb pozitívuma. Szívesen visszamegyünk a későbbiekben is.

2020. március 3.
Sajnos a szoba tisztasága nem volt megfelelő, penészes zuhanytálca, rendkívül poros függöny. A recepción nem kaptam tájékoztatást, arról, hogy a meglehetősen távoli parkolóból nem lett volna muszáj kézben felvinnem az egész család csomagját.

2020. március 2.
Tökéletesen meg vagyok elégedve a személyzet segítőkész kedvességeivel, valamint az étkezések kiváló össze állításaival, valamint, a felszolgálók gyorsaságaival, és figyelmességeivel! Köszönöm a szives vendéglátást! Jövőre is szeretném az Önök szives vendéglátását igénybe venni! Köszönöm az...

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2018-12-05 - 2021-01-10
 - Karácsony
4 nap/3 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020-12-22 - 2020-12-27
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 50.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020-07-01 - 2021-01-10