Ágnes5: Pihenés, kikapcsolódás az Erkelben - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
7. helyezett a 162 gyulai szállás közül

Pihenés, kikapcsolódás az Erkelben

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 24.
Az elhelyezésünk jobb volt, mint amit a csomagban foglaltunk, a Munkácsy szárny helyett a Dürer szárnyban kaptuk szobát. Az ételek finomak voltak a személyzet segítőkész volt. A masszázs nagyon jó volt.

Szeretnéd követni Ágnes5 felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2020. június 22.
A szállással maximálisan megvagyunk elégedve! A város egyik legszebb pontján helyezkedik el, a közvetlen környezetében a vár, a kastély, a fürdő, egy szuper játszótér. A szoba tágas, tiszta, gyermeknek külön leesésgátlós ággyal felszerelve.

2020. június 22.
Az étkezés kellemetlen volt kevés volt amit kitálaltak ! Folyamatosan figyelték minden lépésünket ! Nem vagyunk sokat evő emberek , de kevés volt amit adtak! Ezt nagyon rosszul tervezték meg ! Rosszul éreztük magunkat az étteremben !!!

2020. március 5.
Teljes mértékben elégedettek voltunk a szállással és a kiszolgálással is. Nagyon színvonalas volt az ellátás, nagyon finom ételeket kaptunk. A Termál fürdőbe való korlátlan átjárás szerintünk a szálloda legerőssebb pozitívuma. Szívesen visszamegyünk a későbbiekben is.

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Pálinkafesztivál (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2020-09-17 - 2020-09-20
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 36.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2018-12-05 - 2021-01-10
 - Augusztus 20. (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020-08-19 - 2020-08-23