fürdözők: Kellemes pihenés Gyulán - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
8. helyezett a 162 gyulai szállás közül

Kellemes pihenés Gyulán

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 14.
A szállás és az ellátás ár/érték arányban megfelelő volt. A Várfürdőbe szóló korlátlan belépés kényelmessé tette a strandolást. A félpanziós ellátás nagyon bőséges volt. Viszont a hőségben a szoba éjszaka is forró volt, ezen a bekészített ventillátor sem segített.

Elhelyezkedés: Átlagos

Szeretnéd követni fürdözők felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2020. augusztus 1.
A szálloda - Dürer szárny - a vártnál pozitívabb volt, minden tekintetben. Talán még az 5 csillagot is elérné. A kényelmes ágybetéttől kezdve a klimatizált szobákon át.......Az étkezési turnusok megszervezése és az éttermi ételek kínálata szintén a maximumot éri el. A takarítók diszkét kedvessége...

2020. július 12.
Minden reggel szíjas, nem friss, ropogós volt a péksütemény, elég nehéz volt tépni, rágni a zsemlét, kiflit! Amúgy az ételek nagyon finomak, különlegesek, és választékosak voltak!

2020. július 3.
A férjemmel nagyon jó éreztünk magunkat! Kiváló csapatmunka! Ételek nagyon finomak voltak már nem beszélve a süteményekről. Minden este kellemes hangú énekesnő még hangulatosabbá tette az esti vacsorát. Le a kalappal a személyzetek előtt, egész nap a védő felszerelésben dolgoztak. A Hotel...

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 39.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2018-12-05 - 2021-01-10
 - Augusztus 20. (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020-08-19 - 2020-08-23
 - Napi ár ellátás nélkül (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 30.000 - 50.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2018-12-05 - 2021-01-10