BéPapa: Hosszú hétvége a Hotel Erkelben - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
8. helyezett a 164 gyulai szállás közül

Hosszú hétvége a Hotel Erkelben

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 26.
Remek helyszín, udvarias, segítőkész személyzet, kiváló konyha, kifogástalan tisztaság. De! Amikor ezt a szállást választottam, csak azt a különbséget fedeztem fel a három és a négycsillagos szárny között, hogy a háromcsillagosnak nem jár a wellness belépő és a fürdőköpeny. Aztán meglepődve tapasztaltam, hogy légkondicionáló sem jár, pedig a délutáni nap úgy 32 fokosra fűtötte fel a szobát. (412, 413) Nos ezzel nekem a pihenésnek lőttek. Aki persze bírja a meleget...
Más. A berendezés az ajánlati képhez képest jóval használtabb.

Ennyire tetszett: Átlagos
Kényelem (szoba): Gyenge
Szolgáltatások: Átlagos

Szeretnéd követni BéPapa felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2020. szeptember 7.
Munkácsy szárnyban voltunk, igazi retro érzés, ár-érték arányban maximálisan jó volt. Szuper a közvetlen átjárás a Várfürdőbe, nagyon kedves és felkészült a személyzet, maximális a tisztaság.

2020. szeptember 1.
A hely nagyon szép. Rendkívül udvarias volt a személyzet. A szoba tiszta és tágas. Wellness részleg átlagos, hiányzott a meghitt hangulat ( halk zene, illatok). Étkezés nem volt számunkra megfelelő, 4 csillagos szálláshoz kevés választék és az ízek sem kiválóak, összevont volt a 3 csillagos...

2020. szeptember 1.
A szálláshelyen dolgozók hozzáállása, rugalmassága, kedvessége pozitív volt. A vírusidőszakban különösen figyeltek a védekezési szabályok betartására, időbeosztásra, távolságtartásra. Igényes, minőségi kikapcsolódás, kedves személyzettel!

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 34.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2018-12-05 - 2021-09-30
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 50.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020-09-24 - 2021-09-30