Sándorné1: Hunguest Hotel Erkel - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
6. helyezett a 164 gyulai szállás közül

Hunguest Hotel Erkel

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 24.
Hát bizony a Munkácsy szárny szobáira ráférne egy felújítás.
A szőnyeg kopott, foltos. Ezeket a jeleket már nem lehet a napi takarítással korrigálni.
Az ajtók nem túl jól záródnak.
Egy tisztasági festés sem ártana. Jó pár éve járunk már ide, de nem tapasztaltunk változást.
Ami pozitívum, az a közvetlen és korlátlan belépés a Várfürdőbe.

Ennyire tetszett: Átlagos

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2020. október 26.
Egyik klubtársam, Siklósi Péter volt itt még májusban a szeretteivel. Ők ajánlották nekem, hogy mi is tartsunk itt nyári vakációt, és fedezzük fel Gyula nevezetességeit. Még ilyen üdülési kuponokat is kaptunk tőlük, hogy ne kerüljön sokba a pihenésünk. Így kerültünk hát ide. Szerencsénk, hogy a...

2020. szeptember 30.
Nem először jöttünk a párommal ide a szállóba. Korábbi jó tapasztalatunk alapján választottuk ismét, remélve, hogy ugyanolyan jó lesz, mint tavaly. Sajnos csalódnunk kellett. Már a kapott szoba is sokkal kisebb és sokkal sivárabb volt, mint utoljára. A mosdókagylónál el volt zárva a meleg víz,...

2020. szeptember 29.
Kiváló, segítőkész, udvarias személyzet, panorámás kilátás az erkélyről, változatos minden igényt kielégítő ételek. de hiányoltuk a vízforralót a szobából.

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár all inclusive ellátással (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.900 - 36.900,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2020-10-28 - 2020-12-17
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 37.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2018-12-05 - 2020-12-29
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 14.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020-12-22 - 2020-12-27