Vendég: Igazi pihenés az Erkelben - Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése
6. helyezett a 168 gyulai szállás közül

Igazi pihenés az Erkelben

2021. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2021. június 8.
Kivételes a szálloda szolgáltatása, kevés Magyarországi szállodában nyújtják az all inclusive ellátásban valóban azt a szolgáltatást, amit meghirdetnek, de itt valóban azt kaptuk, amit ígértek. Az ár-érték arány kiváló, saját wellness, a várfürdő használata, minden igényt kielégít. A személyzet nagyon kedves, tisztaság kifogástalan. Az étkezések bőségesek, rengeteg választékból lehet válogatni! Gratulálunk, biztosan meglátogatjuk még ezt a helyet!

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula
Várkert u. 1.

2021. június 7.
Minden szuper volt a becsekkolástól a hazautazásig. Bő választék és finom ételek, külön kiemelve az all inclusive ellátás előnyeit, kedves, udvarias személyzet. A szálloda melletti Várfürdőbe korlátlan átjárás is tetszett, bár amikor voltunk (június eleje) még csak a gyógymedencék üzemeltek

2020. október 26.
Egyik klubtársam, Siklósi Péter volt itt még májusban a szeretteivel. Ők ajánlották nekem, hogy mi is tartsunk itt nyári vakációt, és fedezzük fel Gyula nevezetességeit. Még ilyen üdülési kuponokat is kaptunk tőlük, hogy ne kerüljön sokba a pihenésünk. Így kerültünk hát ide. Szerencsénk, hogy a...

2020. október 24.
Hát bizony a Munkácsy szárny szobáira ráférne egy felújítás. A szőnyeg kopott, foltos. Ezeket a jeleket már nem lehet a napi takarítással korrigálni. Az ajtók nem túl jól záródnak. Egy tisztasági festés sem ártana. Jó pár éve járunk már ide, de nem tapasztaltunk változást. Ami pozitívum, az a...

Hunguest Hotel Erkel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 15.500 - 37.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2021-05-14 - 2023-05-31
 - Mediterrán nyár (min. 10 éj)
11 nap/10 éjszaka 18.050 - 24.380,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel
Érvényes: 2021-06-16 - 2021-08-31