Jázmin Panzió Gyula

Jázmin Panzió Gyula
Jázmin Panzió GyulaJázmin Panzió Gyula
Jázmin Panzió GyulaJázmin Panzió Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Elizabeth Hotel Gyula

Jázmin Panzió Gyula vélemények

Szörnyű 2018. szeptember 5.a párjával járt itt
A szállás katasztrófa.

A Jázmin Panzió Gyulán, a fürdőtől nem messze található.
Kifejezetten olcsón lehet itt megszállni.
Az ágy kényelmetlen és pecsétes volt, a reggeli minden nap ugyanaz.
Penészes fürdőszoba.
A tisztaság sem éppen elfogadható.
Sokat kellene változtatni, hogy elfogadható szálláshely legyen.
Átlagos 2018. június 20.a párjával járt itt
Elég nagy csalódás ért az érkezésünkkor: piszkos hűtő,piszkos konyha ,a fürdőben a tusolót ki kellett domestosszal takarítani,érdekes fehérek lettek a fugák,a víz nem folyt le a tusolóban, a WC tető belül nagyon koszos volt. Nem volt szúnyogháló,a párnák katasztrofálisan vacakok, még jó,hogy vittünk kispárnát.
Kiváló 2018. június 15.gyerekekkel járt itt
Jó helyen lévő barátságos házikó. A fürdő és a belváros 1-2 percre van a háztól, a környék mégis csendes, az utcának semmi átmenő forgalma nincs. A ház dizájnja régi, de láthatóan rendszeresen javítgatott, karbantartott. Parkolni közvetlenül a panzió előtt vagy a pár méterre lévő parkolóban lehet, díjmentesen.
Gyenge 2018. május 31.gyerekekkel járt itt
A Jázmin Panzió Gyulán, a fürdőtől nem messze található. Kifejezetten olcsón lehet itt megszállni, és ha az igényeinket ehhez igazítjuk, még el is tudjuk fogadni a helyet. Csendes, nyugodt a környezet, a személyzettel sem volt problémánk. A reggeli több mint minimalista volt, olcsó kenyér, TV paprika és valamiféle felvágott.
2018. március 19.a párjával járt itt
3 nap 2 éjszaka a Panzióban. A Panzióban és a szobánkban rend és tisztaság volt A személyzet segítőkész. A szoba megfelelő volt . . . Talán a matrac nem , mert nagyon ki volt feküdve. . A reggeli elég volt . . . a kolbász volt kevés. . A földszinti szobáknál talán kéne az ablakokra rács . . . . . , hogy nyugodtan nyitva lehetne az ablak.
Jázmin Panzió Gyula - Külső képJázmin Panzió Gyula - Külső képJázmin Panzió Gyula - SzobákJázmin Panzió Gyula - SzobákJázmin Panzió Gyula - SzobákJázmin Panzió Gyula - SzobákJázmin Panzió Gyula - SzobákJázmin Panzió Gyula - Szobák
2018. február 21.a párjával járt itt
Immár harmadszor voltunk a Jázmin Panzióban. Gyönyörűen felújítva találtuk, és nekünk előny, hogy szinte "hazamentünk". Elvégre ha az ember hazamegy, otthon sincs senki, amíg haza nem érünk. . . Nekünk ez a jó, csendes, nyugodt hely, a személyzet udvarias, mi mindennel meg voltunk elégedve. Ha valaki itt nem érzi jól magát - keresse az okot saját magában!
Gyenge 2017. november 10.gyerekekkel járt itt
Az Őszi szünetet töltöttük ebben a gyönyörű Városban. Hangsúlyozom a VÁROS GYÖNYÖRŰ ! A szállás az már necces. 1/ a GPS segítségével könnyen megtaláltuk DE SENKI nem fogadott bennünket, a többi szállóvendégtől kellett segítséget kérnünk. 2/A KONYHA senki nem mondta, hogy közös (és tegyük hozzá a képek félrevezetőek)négy szobára egy kis lyuk még kávéfőző sincs.
Átlagos 2017. szeptember 21.barátokkal járt itt
A barátainkkal mentünk Gyulára, sétálni, várostnézni és fürödni. Gyönyörű volt, mindenkinek csak ajánlhatom. A szállást már jó előre lefoglaltuk a kedvező ára miatt. Indulás előtt pár nappal olvasgattam csak el a véleményket. Semmi jóra nem számítottunk azok alapján, de gondoltuk úgyis csak aludni fogunk visszamenni.
Gyenge 2017. szeptember 17.gyerekekkel járt itt
Sokszor jártam már ebben a városban,amit imádok,de a panzióban most először,amit nem fogok imádni. Bár a panzióval kívülről semmi gond nincs. Elfogatható kinézettel,csendes helyen,fürdő,vár, park,étterem közelében van. A személyzet kedves,segítőkész,csak alig láttuk. A szobánk koszos matrac és leöntött fal kivételével elfogadható volt.
Gyenge 2017. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Foglaláskor minden nagyon flottul ment. Telefonon a fiatalember nagyon segítőkész, többször váltottunk e-mailt, mindig nagyon kedves, segítőkész volt. Gondoltuk, hogy nem ötcsillagos hotel, ahova megyünk, de a várakozásunkat messze alulmúlta a hely. Ahogy mindenki írta, telefonban elnavigáltak a családi apartmanunkig.