polakvica

polakvica adatlapja

Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Borbarát  •  Húsimádó  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Aktívan pihenő  •  Mindenevő
Regisztráció2013.08.26
Utoljára itt2024.04.11

Kiváló 2013. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Idén már másodszor voltunk a Vándorbab Apparmanokban, nem véletlenül hiszen nagyon szuper a szállás és az étterem. A vendéglátóink nagyon udvariasak voltak. A szobák tiszták és jól felszereltek. Az ételek igazi házas finomságok voltak, olyan nagy adaggal, hogy alig lehetett megenni. A család nagyon jól érezte magát.
Kiváló 2018. október 30.a párjával járt itt
Kiváló étterem. Egri kirándulásunk alkalmával véletlenül láttuk meg a helyet. Betértünk, gondoltuk iszunk egyet a jó meleg időben. Már ott kellemes meglepetés ért, mert nagyon szép kupákban szolgálták fel az italainkat. Másnap visszamentünk ebédelni is. A párommal egy tálat rendeltünk 2 személyre, de alig tudtuk megenni akkora mennyiséget szolgáltak fel.
Átlagos 2017. szeptember 21.barátokkal járt itt
A barátainkkal mentünk Gyulára, sétálni, várostnézni és fürödni. Gyönyörű volt, mindenkinek csak ajánlhatom. A szállást már jó előre lefoglaltuk a kedvező ára miatt. Indulás előtt pár nappal olvasgattam csak el a véleményket. Semmi jóra nem számítottunk azok alapján, de gondoltuk úgyis csak aludni fogunk visszamenni.