Olcsó, korrekt hely, de semmi kiemelkedő

Várfürdő Panzió GyulaVárfürdő Panzió Gyula a térképen

2015. márciusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2015. március 31.
A szállásra előre fizetett programokkal mentünk, ezek borkóstoló, pálinka kóstoló, fél panzió, fürdő belépő és masszázs kuponok voltak.
A szállás tiszta rendezett, a személyzet szolgálatkész, az alap szolgáltatásokban nem volt kifogásolni való, de mivel ilyen helyre az ember a lehető legnagyobb kikapcsolódásért és gond mentes pihenésért utazik akár több 100 km-t, fel kell soroljam azokat a tényeket amik ezt zavarták. Nem nagy dolgok, csak néhány bosszantó apróság :
Szállás :
- az éjjeli szekrény fiókjai a kihúzáskor szétestek
- alagsorban voltunk, bárki dohányzott a környéken, a szél behozta a cigaretta füstöt.
- a kávé automata nagyon hangos, és közel volt
Étkezés :
A svédasztalos félpanzió korrekt , de nem nagy "csoda", amolyan nem kiemelkedő, de amúgy elfogadható szintű, úgy kínálatban, mint mennyiségben. Sajnos a sült kolbász és virsli az egyik reggel kimondottan hideg volt.
A borkóstoló elmaradt ezért egy üveg borral "kárpótolt" a szállás, ez tisztességes dolog.
Ami viszont kimondottan lesújtó volt, hogy péntek késő este érkeztünk, és senki nem mondta, hogy napokkal előbb kell bejelentkezni masszázsra, így amikor szombaton kora szerettem volna időpontot kérni, már nem tudtak fogadni vasárnapra sem, tehát ezt az előre kifizetett lehetőséget elbuktuk.
A szobában a tv lehetett volna kicsit nagyobb, egy kb. 37 cm-es darab volt a szemközti falon, jó magasan, ami így nem volt élvezhető.
A fürdő közel van,bár télen a hátsó bejáratot ( ami 10 m-re van a szállástól ) nem lehet használni, körbe kell sétálni.
A pihenésnek ( pá erről a panzió nem tehetett ) nem tett jót az a néhány neveletlen hülyegyerek, akik rendszeresen be akartak jönni a szobánkba a sajátjuk helyett, időnként rángatva a bezárt bejárati ajtót.
Összességében tiszta rendes, nem drága hely, bár semmi kiemelkedő, azt kaptuk amit kapnunk kellett.
Személyzet:Kiváló
Kényelem:Átlagos
Szolgáltatások:Átlagos
Étkezés:Átlagos
Elhelyezkedés:

Várfürdő Panzió további értékelései

2023.10.14a párjával
A szállást már töbször is igénybe vettük.Nagyon szeretjük Gyulát,pedig több 100 km teszünk meg ,hogy itt pihenhessünk. Az idén,ami keserű ízt adott,hogy az udvarban fizetni kell a parkolásért.Véleményem szerint az árba bele kellene kalkulálni a parkolási díjjat.Régebben ingyen parkoltunk.Kedvenc...
2023.08.24barátokkal
128.600,- Ft / 2 fő/ 3 éjszaka. 42 800,- Ft /2 fő/ 1 nap, Szállás + félpanzió + IFA + gk parkolás. A Barátaink választották az apartmant. Sajnos én nem olvastam ez esetben értékelést, mivel úgy gondoltam 42 800,- Ft ért már minőségi szállást étkzést kapok. Hát tévedtem. 1-1 db "agyonra"...
2022.09.10a párjával
Ami nem tetszett az nem is annyira a panzió hibája.Mivel a panzió néhány lépésre van csak a várfürdő kőhidi bejáratától,mi kifejezetten ezért választottuk ezt a szálláshelyet,lévén,hogy idősek és fájós lábúak vagyunk.Sajnos a fürdő vezetősége szept.5.-től ezt a hidat lezárta,csak pénteki és...
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel