Várkert Apartman Gyula

Várkert Apartman Gyula
Várkert Apartman GyulaVárkert Apartman Gyula
Várkert Apartman GyulaVárkert Apartman Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
06.01-08.31.
Elizabeth Hotel Gyula

Várkert Apartman Gyula vélemények

Szörnyű 2017. május 31.egyedül járt itt
1. az àr abszolut nem passzol,Se a megnevezés Delux Apartman! Hangos fö ut melett elhelyezkedö apartman,a képek csalóak,2009-ben készültek Mikor az Apartman elkészült,azóta sajnos idejüket vesztették lyukas,kiaszakadt ülögarnitura,Egy összezsufolt 15m2-en.
2017. május 15.a párjával járt itt
A hétvégét voucher formájában ajándékba kaptuk. Előzetesen probáltuk lecsekkolni a helyet, hát elég vegyes volt. Szóval:
Mi végülis a Boglárka apartmanban kaptunk szállást. A szállás érdekessége, hogy sarokház és a másik oldalon Hellasz apartman feliratú tábla van kinn. A családi apartman kényelmes volt, nagy terasz, gyerekszoba, felszerelt konyha meg minden.
Várkert Apartman Gyula - SzobákVárkert Apartman Gyula - BelsőVárkert Apartman Gyula - SzobákVárkert Apartman Gyula - SzobákVárkert Apartman Gyula - SzobákVárkert Apartman Gyula - Külső kép
Kiváló 2016. október 5.a párjával járt itt
Összesen egy éjszakát töltöttünk itt a párommal, mert csak átutazóban voltunk a városban. Fantasztikus helyen van a szállás, pár száz méterre van a vár és a várfürdő, gyakorlatilag az út túloldalán. A tulajdonos kedves és segítőkész. Bolt és pékség a közelben. Nagy hátránya volt viszont, hogy az út túl forgalmas és behallatszott az autók zaja. A bútorok és a fürdő új, nagyon szép és tiszta.
Kiváló 2013. december 28.gyerekekkel járt itt
Gyula gyonyoruseges varos es maga a szallas is ! Maximalis kedvesseggel, szeretettel fogadtak Bennunket! A Varkert Etterem Szemelyzete is maximalis kedvesseggel szolgalta fel Szamunkra a reggelit es a vacsorat, meg akkor is, ha reggel elaludva:-) kicsit kesobb erkeztunk! Na es a vasarnap megnyilt Elmenyfurdo? ! ? Nem szabad kihagyni:-)!