jutka1989 étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg jutka1989 értékeléseit!

Olvasd el jutka1989 étterem értékeléseit!

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Hűűű hát alig vártam, hogy ez a fagyizó megnyisson. Sajnos a nyitásra nem jutottam el, de így utólag nem is bánom, mert rengetegen voltak. Utána viszont rendszeres vendégük lettem, nagyon sokféle fagyit kipróbáltam. Különleges fagyikat is árulnak, nekem ez fontos volt, mert nem az a tipikus kínálatuk van, mint egy átlagos fagyizóban.
Ha süti, akkor Mandula -

Kismandula Cukrászda Debrecen

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Nálunk igaz a mondás, ha süti, akkor Mandula cukrászda, semmi más :) sok mindent fogyasztottunk már itt, az összes süteményük egytől egyig kiváló. Nagyon nagy választékban kínálnak sütiket, és a fagylaltokból sincs hiány. Többször csináltattunk már itt szülinapi tortákat, soha semmilyen probléma nem volt velük. Igaz, hogy némileg drágább más helytől, de szerintem megéri.
2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Párommal egy kellemes hétvégét töltöttünk el a Hotel Ködmönben, és mivel félpanziós ellátásunk volt, a hotel éttermében vacsoráztunk két alakalommal. Mindkét este ugyanaz a pincér szolgált ki minket. Első este az általunk választott étel elég jó volt, nem volt vele gond. Második este viszont a rántott hús tocsogott a zsírban, és nehezen lehetett vágni is.
2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
A csajokkal egy nyári délután beültünk ide, inni valami hűsítőt. Elég sokféle limonádé közül lehet választani, és mind finom és szép színes is :) A helynek elég csajos a hangulata, tetszett nagyon a dekoráció és hogy a helyszínen lehetett rendelni dekor termékeket. A kiszolgálás rendben volt, és a hely is szép tiszta, rendezett volt.
2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
Eddig egyszer voltam a Párizsi udvarban, és akkor vettem észre ezt a helyet, aztán úgy döntöttem, hogy miért ne, kipróbálom. Elmentünk ide barátokkal, nagyon kedves a tulajdonos, részletesen elmagyarázta a kávék típusait. Nagyon finomak a sütik is, és az ára is megfelelő mindennek. Tetszett, hogy csendes a hely és hogy este 11-ig van nyitva. :)
elmegy kategória -

Pálma Söröző Debrecen

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
Hát, amennyire jó híre van ennek az étteremnek, szerintem annyira nem nagy szám, az elmegy kategóriába sorolnám. Az étel, amit kértem, elég zsírosra sikeredett, ráadásul jó sokat kellett várni, míg a rendelést felvették, és kihozták az ételt. A pincér elég beképzeld és lekezelő volt. Persze ehhez képest elég borsos ára van ennek a helynek.
tökéletes :) -

Latin Cafe Debrecen

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
Baráti társasággal ültünk be egy délután, kávéztunk és sütiztünk. A személyzet extra kedves volt velünk és segítőkész. A kávék nagyon-nagyon finomak voltak, és a süteményekből is elég nagy volt a választék. Plusz pont, hogy van paleo sütijük is. Az árakkal nagyon elégedettek voltunk. Remek hely, ha az ember egy csendesebb helyre vágyik, kiváló baráti beszélgetésekhez.
2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
Nem olyan rossz ez a hely, mint aminek először gondoltam így első ránézésre. Pizzát rendeltünk, a tészta sajnos fagyasztott volt, nem helyben készült frissen. A bacon-os feltét miatt kicsit zsírosra sikeredett a pizza, de egész jó lett. A kiszolgálás rendben volt, és a rendelésünk is viszonylag gyorsan elkészült. Az árak szerintem kicsit magasabbak, mint várná az ember.
2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
Alig vártam, hogy kipróbálhassam ezt a helyet, de nekem nagyon nem jött be. . . . Elég drága, és ehhez képest annyira nem vett le a lábamról. Úgy éreztem, hogy túl sok minden van, amiből lehet választani, de valahogy mégsem tudtam a tökéletes fagyit összeválogatni. Maga a fagyi sem ízlett, máshol 1000x finomabb a fagyi, és nem is ennyibe kerül.
2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Hát ez a hely a második kedvenc. Ide is sokat járunk, végig kóstoltuk már az étlapot. Nagyon jók a kaják, és árulnak házi szörpöt is. Ha elmegyünk az étterem előtt, isteni illatok jönnek ki mindig, aminek nem lehet ellenállni. Különösen szeretem a kinti teraszt, ott kellemesen el lehet fogyasztani egy hambit, és nem lesz kaja szaga az embernek.