Ugor: Új felfedezés - BAK Vendéglő Gyulakeszi

1. helyezett a 2 gyulakeszi étterem közül

Új felfedezés

2016. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 15. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Évtizedek óta járom azt az utat, talán éppen ezért is tűnt fel, hogy az egyik kereszteződésnél új tábla mutat új irányba Gyulakeszin. Nem is töprengtem sokat, elindultam felfedezni a Bak Vendéglőt. Érdekes... az első benyomás az, hogy valami nagyon új, meg talán az is, hogy még nincs is egészen kész. Munkagépek túrják a közvetlen környéket, de ez egyáltalán nem gátolja az étterem működését. Valaha volt malom lett átalakítva, hatalmas a belső tér, még nem minden működik tökéletesen, de úgy néz ki, hogy napról napra egyre jobb lesz. A húslevesbe egy kiskanál zsírral több került az elképzelésemnél, de egyébként ízléses tálalásban nagyon finom ételt kaptam, a savanyúságot fura módon többször kellett kérnem, mire elém került, de megérte, az egyik legjobb uborkasalátával örvendeztettek meg a rántott csirke mellé. A hús is tökéletes volt. A hely folyamatosan fejlődik, nagy jövő előtt áll. Sokféle rendezvény megtartására is alkalmas.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás:
Hangulat:

Szeretnéd követni Ugor felhasználót?    Igen

8286 Gyulakeszi
Petőfi u. 4,

2018. december 23.
A káptalantóti kedvenc piacunk meglátogatása után után kerestünk egy helyet a közelben, ahol nyugodtan meg lehet ebédelni. Találtunk, és milyen jól tettük. Egy szimpatikus településen, jól kitáblázott helyen található a vendéglő. Réges-régen malom volt, nagyon szépen felújították, átalakították....