8286 Gyulakeszi, Petőfi u. 4,

H. Ágica TOP étteremértékelő
H. Ágica TOP egyébhely értékelő
H. Ágica TOP fotófeltöltő
2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 23.
A káptalantóti kedvenc piacunk meglátogatása után után kerestünk egy helyet a közelben, ahol nyugodtan meg lehet ebédelni. Találtunk, és milyen jól tettük. Egy szimpatikus településen, jól kitáblázott helyen található a vendéglő. Réges-régen malom volt, nagyon szépen felújították, átalakították. Nagy tisztaság mindenütt, az udvaron, az étteremben, a mellékhelyiségekben.

2017. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13.
Véletlenül fedeztem fel Gyulakeszin a Bak éttermet, mert nem a főúton van, hanem az egyik arra merőleges utcában. Mindkét alkalommal, amikor ott jártam, jó idő volt, így a kerthelyiségbe ültem be. Az étel jó volt, a kiszolgálás figyelmes. Mód van bankkártyás fizetésre is. Hangulatos, kellemes ebédelőhely, ajánlom azoknak, akik szeretnek általuk eddig nem ismert vendéglőket találni.
Budaörs
Ábrahámhegy

2016. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 15. - 3 látogató hasznosnak vélte
Évtizedek óta járom azt az utat, talán éppen ezért is tűnt fel, hogy az egyik kereszteződésnél új tábla mutat új irányba Gyulakeszin. Nem is töprengtem sokat, elindultam felfedezni a Bak Vendéglőt. Érdekes. . . az első benyomás az, hogy valami nagyon új, meg talán az is, hogy még nincs is egészen kész. Munkagépek túrják a közvetlen környéket, de ez egyáltalán nem gátolja az étterem működését.

Legnépszerűbb csomagok Gyulakeszin és környékén
Caesar Panzió
Pápa
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.25. - 2021.01.25.
Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyertyafényes fürdőzéssel és romantikus büfévacsorával, fürdőköpeny bekészítéssel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness eszközök használatával, saját strand és nyugágy használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.14. - 2020.05.29.

Szállodák Gyulakeszi környékén
Holiday Hotel Csopak Gyulakeszi
Palace Hotel  Gyulakeszi
Hotel Wellamarin Gyulakeszi
Senior ajánlat (min. 3 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
WELLAShow (min. 2 éj)

BAK Vendéglő GyulakesziX