A Fincsi cukrászda, riasztó jelenség egészében. A beltér hangulattalan, a sütemények közül egy sem vonzó, a kiszolgálás nem kedves. Az árak alacsonyak. Vettem egy mákos sütit, megkóstoltam, fojtós, élvezhetetlen, most is ott pihen a hűtőben. Egyetlen erénye, hogy tiszta, de ez kevés. Nem tudom...
Nagyon szép szálloda, tiszta és rendezett szobák. Svéd asztalos reggeli és ala carte vacsora, az ételek finomak voltak, a svéd asztal folyamatosan töltve. A wellness részleg szép és tiszta. Nekünk nagyon tetszett az egész és árban sem volt elrugaszkodott. Ide még valószínűleg visszatérünk.
Már többször rendeltem innen és párszor már ültem is bent - ezért is csodálkozom, hogy még nem írtam véleményt?! Nagyon szeretem ezt a helyet. Lehet kicsit drága - mármint, valamihez képest... - de nagyon finom palacsintákat csinálnak. A sós és az édes palacsinták is jócskán meg vannak...