Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó ★★★★

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó
4431 Nyíregyháza - Sóstó, Szindbád sétány 11.

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó a térképen

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó értékelése:

1. helyezett az 1 nyíregyháza - sóstói szállás közül
7. helyezett Észak Alföldön - 679 szállás közül

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó képei

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó vélemények

2020. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 11.
A hotel személyzete udvarias, kedves, mosolygós. A szobák tiszták, a vártnál tágasabb voltak. A Wi-Fi szolgáltatás gyors, akadozásmentes. Az étkező tágas, világos, könnyen áttekinthető volt, a kiszolgálás tökéletes, az ételek nagyon finomak voltak. A wellness részleg is tiszta, könnyen megközelíthető volt. Jól érezte magát a család minden tagja.
Válasz az értékelésre - 2020. szeptember 14.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy időt szakított arra, hogy véleményét megossza velünk és másokkal. Nagyon örülünk, hogy jól érezte magát szállodánkban, és köszönjük a pozitív értékelést!
Szeretettel várjuk máskor is!
Pózer Nikoletta (Hunguest Hotel Sóstó)

2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 1.
Fantasztikusan jó és szép helyen lévő szálloda. A személyzet miden tagja, akivel kapcsolatba kerültünk ottlétünk során maximálisan kedves és segítőkész volt. A szoba, fürdőszoda megfelelő méretű, tiszta, és komfortos volt. Sajnos a matrac lehetett volna egy kicsit keményebb nekem, de lehet másoknak éppen így megfelelő. Gyors és kényemes volt a chek-in és chek-out is.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 27.
Egy újszerű szállodáról van szó, tavaly adták át. Nagyon kellemes volt, végre nem egy lelakott 4 csillagos szállodában voltunk. Érkezéskor a recepción minden szükséges információt megkaptunk. A recepciós érdeklődő volt. A szobánk a 4. emeleten volt,junior apartman, amely közvetlenül a lift mellett helyezkedik el.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Most hétvégén voltunk ott és teljesen lenyűgözött. Egy újonnan épített 4****-os szálloda, amely modern, fiatalos kivitelezésben, nagyon szép, dizájnos kialakításban épült tavaly. Nagyon barátságos és segítőkész személyzet, tágas, kényelmes szoba, finom ételek. Összekötve egy hosszú folyosón a szomszédos auqvatikummal, így bármilyen időben kényelemes átjárás biztosítva van.

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tavaly ősszel nyitott Nyíregyháza-Sóstófürdőn ez a szálloda. Februárban jutottunk el ide. Nagyon jól éreztük magunkat. A szállodában van egy saját szauna részleg, reggel 7 és este 9 között nyitva (90 fokos kültéri szauna, 70 fokos bio szauna és egy infra szauna+ hozzá egy jakuzzi). A szállodai árban az Aquarius fürdő napi (többszöri)belépőjegye is benne van.

Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
3 nap/2 éjszaka 20.500 - 26.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
4 nap/3 éjszaka 19.498 - 27.297,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, vezetett látogatással a borpincébe, borkóstolóval, masszázzsal, finn szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.10.03-ig
Hunor Hotel és Étterem
Vásárosnamény
2-3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, vadászati belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.25-ig
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2021.10.15-ig
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.15-ig

Szállodák Nyíregyháza - Sóstó környékén
Hotel Divinus Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Karácsony utáni pihenés (min. 2 éj)
Őszi relax napok (min. 2 éj)
Őszi káprázat - kastélyban (min. 2 éj)

Nyíregyháza - SóstóX