nagytamasne: Ami jó, az jó - Hotel Medián étterme Hajdúnánás

Ami jó, az jó

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 5. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Vacsorának valót vadásztunk, éttermet kerestünk a fürdő közelében így keveredtünk ide. Nagy volt a csönd, azt hittük nincs is nyitva. Tárt ajtóval fogadtak minket, nagyon kedves idős úr invitált be minket. Már folyt a vacsoráztatás de nem volt gond hogy mi nem vagyunk szállóvendégek. Svédasztalról válogathattunk. Finom, meleg volt minden fogás. Kevés vendég volt jelen, nem volt zaj, hangoskodás. Ha valami elfogyott rövid időn belül pótolták így másnap is idejöttünk vissza.És...fiatal kiszolgáló személyzet volt, nem volt minden pótolva szóval ez az este kicsit más lett. De az ár és a kapott minőség miatt ajánlom ha valaki erre jár.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás:
Hangulat:

Szeretnéd követni nagytamasne felhasználót?    Igen

4080 Hajdúnánás
Hunyadi u. 13.

2019. november 9.
Mivel a Magyaros étteremben csak az éhkoppot meg a mérgünket nyeltük,körülnézünk hol lehet itt enni,az ittjartam.hu oldalairól tájékozódunk mindig idegen városban. A Medián hotel étterme a második helyezett,mikor megyek a kocsihoz,kiszúrom az utca végén. Ez a kisváros előnye. Érkezés 13,55-kor....