Hotel Medián étterme Hajdúnánás
4080 Hajdúnánás, Hunyadi u. 13.

Hotel Medián étterme Hajdúnánás a térképen

Hotel Medián étterme Hajdúnánás vélemények

Debrecen

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel a Magyaros étteremben csak az éhkoppot meg a mérgünket nyeltük,körülnézünk hol lehet itt enni,az ittjartam. hu oldalairól tájékozódunk mindig idegen városban. A Medián hotel étterme a második helyezett,mikor megyek a kocsihoz,kiszúrom az utca végén. Ez a kisváros előnye. Érkezés 13,55-kor. Étlap és innivaló azonnal jön.

nagytamasne TOP szállásértékelő
2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vacsorának valót vadásztunk, éttermet kerestünk a fürdő közelében így keveredtünk ide. Nagy volt a csönd, azt hittük nincs is nyitva. Tárt ajtóval fogadtak minket, nagyon kedves idős úr invitált be minket. Már folyt a vacsoráztatás de nem volt gond hogy mi nem vagyunk szállóvendégek. Svédasztalról válogathattunk. Finom, meleg volt minden fogás.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 25.
Nyáron egy hosszú hétvégét töltöttünk a Hotel Mediannál, így adódott hogy a Hotel éttermében ebédeljünk. A helybeliek is ezt javasolták. Nagyon jó hangulatban, finom ételek, udvarias kiszolgálás mellett, kellemes környezetben fogyasztottuk el ebédjeinket. Nagyon finom, kiadós gulyás, illetve húslevest fogyasztottunk. Melegen ajánlani tudom mindenkinek, aki erre jár.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 9.
Udvarias kiszolgálás és finom ételek...az árak egy kicsit magasabbak de még így is megéri.A környezet nagyon szép.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 24.
Igényes kialakítású étterem, ahol biztosan nem maradsz éhes. Az ételek finoman fűszerezettek és nagy adagok. Egyedül a rizs volt ami változó minőségű volt. A húslevesek nagyon finomak és isteni házi salátát készítenek. A húsok is nagyon jól vannak elkészítve. A kiszolgálás udvarias, kifogástalan. Mindenkinek ajánlom!

2016. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Udvarias kiszolgálás. Családi vacsorát töltöttünk ott feleségemmel és két nagylányommal,jó hangulatban és kellemes környezetben. Hangulatos és tiszta környezet. Bár még most épült a hely a falon már hatalmas repedés látszik,ami nem egy szép látványt nyújt. (Igaz erről az ott dolgozók nem tehetnek ez az esztétikai hiba a kivitelezőket terheli.

2015. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. május 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idősebb lányommal egy hétköznapi svédasztalos menüt fogyasztottunk el. Meglepetés volt számunkra, hogy egy kis városban ilyen igényes éttermet találunk. Azonban a meglepetésemet beárnyékolta az, hogy ismeretlenként érkeztem, s ezért furcsa, sőt aggódó tekintetek vettek körül. Talán ezért sem éreztem, hogy a kiszolgálás megtarthatta volna az első benyomásom alapján készült igényesség jelzőjét.

Legnépszerűbb csomagok Hajdúnánáson és környékén
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.01. - 2020.12.22.
Hotel Kelep
Tokaj
3 nap/2 éjszaka 8.221,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
2019.01.09. - 2020.12.20.
Márvány Panzió
7 nap/6 éjszaka 7.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.02.06. - 2020.12.20.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 48.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
2018.08.13. - 2022.01.02.
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 12.350 - 17.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.23. - 2020.12.31.
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 7.200 - 7.700,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.23. - 2021.02.23.
Park Hotel Ambrózia
8 nap/7 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, reumatológiai szakvizsgálattal, gyógykezelések esetén fürdőbelépővel
2019.01.02. - 2021.01.31.
Betty Apartman
6 nap/5 éjszaka 6.600,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.02.23. - 2021.12.31.

Szállodák Hajdúnánás környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúnánás
Silver Hotel Hajdúnánás
Téli varázs - katélyban (min. 2 éj)
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Hotel Medián étterme HajdúnánásX