Clock Cafe Pizzéria Hajdúszoboszló

3,4
a 66 hajdúszoboszlói étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, pizzéria, szálláshely étterme

Pihenés Hajdúszoboszlón
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Clock Cafe Pizzéria Hajdúszoboszló vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
2019. január 29.a párjával járt itt
Túl sokat nem kell róluk mondani, a Szoboszlóiak elég sokszor tőlük rendelnek pizzát, mert vékony tésztájú, nincs lespórolva róla a feltét, és mindig ízletesen van elkészítve. A futár gyorsan kiviszi házhoz és jó meleg a pizza amikor megérkezik. Ár érték aránya megfelelő a számunkra.
Szörnyű 2018. május 10.barátokkal járt itt
A pizzát amit megrendeltem házhoz 1 óra 40 perc alatt érkezett, majdnem hidegen. A kiszállító nem tehet róla. Valószínű, hogy egyedül van. Így olcsóbb az üzemeltetőnek. Szerettem volna reklamálni újból és újból, de már nem veszik fel a telefonomat. A megrendelési telefont már kiszállítást követően fel sem veszik.
Kiváló 2017. március 20.a párjával járt itt
Hajduszoboszlóra utaztunk, hogy eltöltsünk pár napot ott, pihenésképpen. Mivel nem voltunk ismerősök a környéken, ezért a szállodában, ahol megszálltunk, ott kérdeztük, hogy mit is ajánl, ha valami finomat szeretnénk enni. Hát ezt az éttermet ajánlotta, ami gyalog sem volt túl messze, és szerinte a környéken itt a legjobb a pizza.