M.Timi

M.Timi adatlapja

Ilyen vagyok
Táplálkozástudatos  •  Ínyenc  •  Burger-imádó  •  Édesszájú  •  Csokoholista  •  Tésztakedvelő  •  Távol-keleti ízek szerelmese
Regisztráció2015.04.01
Utoljára itt2017.04.18

Kiváló 2016. június 28.a párjával járt itt
Párommal ritkán eszünk hamburgert, vagy bármi hasonló gyorskaját, de ez alkalommal megkívántuk. Már sokan mondták, hogy a Korzóban nagyon finom, így hát kipróbáltuk. Valóban nagyon finom volt a hamburger, sőőt. . ! Mellé kértünk "krupmlicsónakot", ami ugyancsak nagyon finomnak bizonyult és nem a megszokott sült krumplit, ezért nagyon tetszett.
Kiváló 2015. április 1.a párjával járt itt
A barátommal mentünk el vacsorázni, megünnepelni a születésnapját. Hát egy csodálatos 2 órát töltöttünk el, hála az étteremnek és a személyzetnek. Teljesen elégedettek voltunk a hellyel, mert nem csak hogy istenien finom volt az étel, a kiszolgálás is nagyon gyors volt és udvarias. Az előételt hipergyorsan megkaptuk, de a főételre sem kellett sokat várnunk, sőt.
Kiváló 2016. június 24.családjával járt itt
Ha Tatán járunk, sosem hagyjuk ki a Barta féle fagyit, illetve ha fagyizni szeretnénk, más nem is jöhet szóba, csak a Barta. Hisz a környéken nem ismerünk ennél finomabb és ízletesebb fagyizót. Mindig nagyon nagy a választék, kedves és gyors a kiszolgálás. Ha finom fagyit szeretnél enni, látogass el ide mindenképp!