3,4
a 66 hajdúszoboszlói étterem közül
étterem, szálláshely étterme
Hotel Négy Évszak***- Halászbárka Étterem Hajdúszoboszló
Hotel Négy Évszak***- Halászbárka Étterem HajdúszoboszlóHotel Négy Évszak***- Halászbárka Étterem Hajdúszoboszló

Hotel Négy Évszak***- Halászbárka Étterem Hajdúszoboszló bemutatkozása

A szállodához közvetlenül kapcsolódó egyedi stílusú Halászbárka Étterem magyaros ízekkel, különleges halspecialitásainkkal várja vendégeit. Az étterem mellett található Bástya Cukrászda finom süteményei a nagyszülők receptjei alapján készültek. Jó idő esetén mediterrán teraszunkon élvezhetik finomságainkat!

Pihenés Hajdúszoboszlón
Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Négy Évszak***- Halászbárka Étterem Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2020. február 14., üzleti partnerrel járt itt
Kellemes környezet szépen berendezett ízléses étterem mellett egy cukrászda is található, kedves kiszolgálás és finom ebédet költöttünk itt el, üzleti úton, és baráti áron!
A tálalás kifogástalan, gyorsaság: fél óra étlapról választva, friss és meleg magyar ízvilággal:-)
Ebéd után megkóstoltunk egy egy süteményt, mit is írjak? régen ettem ilyen finom, házi ízzel készített nosztalgia krémest!
Szörnyű 2018. augusztus 10.a párjával járt itt
Első napunk Hajdúszoboszlón, az ittjártam értékelés alapján választottuk a helyet. Hiba volt. A kiszolgálás enyhén szólva is bőven hagy maga után kívánni valót. A pincér úgy indított: mit hozhatok? Mire mi: Mondjuk egy étlapot? Arra is hosszabb időt vártunk, hogy egyáltalán rendelhessünk. 2 sört és 2 főételt fogyasztottunk.
Gyenge 2017. december 27.a párjával járt itt
Elsőként, ahogy beléptünk remek hangulatos, jól berendezett étterem fogadott. A felszolgálók egyenruhában. Nem is kellett sokat várni, hogy megszólítsanak. Eddig mind szép. Igaz, egyszerű menüt rendeltünk a párommal. Az A és B volt a választék. A levest máris sikerült felcserélni. Gondoltam semmi baj, van ez így.
Kiváló 2016. december 28.a párjával járt itt
Kiszolgálás rendkívül kedves és figyelmes volt. Az ételek isteni finomak szuper áron.
Rég ettünk ennyire finom, tökéletes steak-et, pedig minden étterem látogatás alkalmával steak is szerepel többek között a választott ételek között.
Természetesen minden más is finom volt. Mi biztosan máskor is visszatértünk.
2016. október 7.családjával járt itt
A fővárosból hazafelé jövet tértünk be vacsorázni az Halász étterembe! Megnyerő és tiszta helynek találtuk,bár a megvilágítása kicsit sötét! Kész ételeket kértünk mert éhesek voltunk és időnk sem sok! Sajnos ez nem igazán jött össze . . a felszolgálás igen lassú volt! Kárpótolt bennünket azonban a finom és ízletes,valamint bőséges ellátás!
2016. szeptember 23.barátokkal járt itt
Barátokkal vacsoráztunk az étteremben. (A terasz kellemes hangulata csábító volt, de esteledett. )
Kissé sötétnek, komornak tűnik a belső tér, a világítás visszafogott. Az ételek frissek, ízletesek és bőségesek voltak. Az ár nem mondható vendégbarátnak, mert a köretet külön jelölik az étlapon és természetesen számolják fel, ez tükröződik a végszámlán.
Kiváló 2016. augusztus 25.barátokkal járt itt
Csodalatos mediterrán terasz, retro jellegű hangulatos belső terem. Gyors pontos memoriara épülő rendelés felvétel. A felszólalás őszinte és vidám.
Az ételek korrekt adagok és az áruk baratiak. Dessertre már gondolni se mértünk úgy tele voltunk, igy a felszolgáló hölgy felajánlott fele fele megoldást a vanília fagyival töltőtt palacsintabol. Nagy veszteség lett volna kihagyni.
Ha a városban járunk mindig el jövünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. február 15. járt itt
Kívülről nem túl bizalomgerjesztő a hely. Keresztül kell menni az igénytelen műanyag ponyvás teraszon. Bent viszont kellemes csalódás. Nagyon hangulatos lenne a hely,ha a porfogó művirágok helyett élő cserepes virágok lennének, vagy inkább semmi. Az asztal viszont szépen megterített, friss virággal a közepén.
Gyenge 2015. augusztus 15.a párjával járt itt
Az étellel semmi gond nem volt. Ízletes,bőséges. A kiszolgálás viszont elfogadhatatlan. A magyarokat sem nézik sokra. Vacsora után azonnal számlát kapsz, ha kéred ha nem. Senki meg nem kérdezte,hogy mivel szeretnél fizetni. A pincérnő eltűnt. Kollégája szabadkozik. Lehet hogy ki van adva szép kártyával minél kevesebben fizessenek? ? ?
Gyenge 2014. május 29.barátokkal járt itt
Sajnálatos módon a fagylalt hiányzott a választékból. A felszolgálótól nem kaptunk segítséget, egyéb édesség kiválasztására. A fogyasztást követően külön kérni kellett, hogy az asztalról vigyék el a szennyes tányérokat. Ez csak részben teljesült,mert a desszertes pohár ottlétünk teljes ideje alatt a társaságunkban maradt.