Harmadik gombóc gratis

Hodosi Cukrászda-Fagyizó HajdúszoboszlóHodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló a térképen

2022. áprilisban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2022. május 22.
Hajdúszoboszlói szállásunkra tértünk vissza a sétányra egy kis városnézésről. Már túlvoltunk az ebéden, eléggé tele voltunk, de a kisebbik lányom mondta, hogy vegyünk egy kis sütit elvitelre. A nagyobbik lány pedig fagyit szeretett volna, ő egy fagylalt-mániákus, bárhol, bármikor szívesen eszik. Ráadásul olyan akciójuk van, hogy 1 gombóc 300 Ft, 2 gombóc 600 Ft, és a 3. gombóc is 600 Ft, szóval a 3. gombóc ajándék.
A cukrászdát és a sütödét 1984-ben alapították, Szoboszlón kívül még a környéken Kabán és Biharnagybajomban is van 1-1 egységük.
A cukrászda a tradicionális, fősodratú vonalat követi, a jól ismert süteményeket, tortákat találjuk náluk, méghozzá elég széles választákban. kb. 25 féle sütijük biztosan volt, plusz még somlói galuska, gesztenyepüré, amit bele sem számoltam. Árak tekintetében 450-650 Ft között szóródnak az árak, Van néhány paleo süteményük, ami drágább (csoki, eper, pisztácia), illetve az országtorták is többe kerülnek, 800 Ft, ha jól emlékszem. A málnás joghurtszelet cukormentesen készül. Megrendelésre sütnek egész tortákat. A joghurtos cherry helyi találmánynak tűnt (600 Ft), máshol még szerintem nem találkoztam ilyen sütivel, ez is a kímélőbb kategóriát képviseli.
Az eszpresszó hagyományos olasz pörkölésű, 400 Ft, középszerű volt. A kávé mellé itt adnak vizet és egy kis darab kekszet is. De nemcsak emiatt érdemel 5 pontot a kiszolgálás. A pultos lány nagyon kedves, mosolygós, készséges volt velünk, segített a választásban.
Elvitelre vittünk még egy nagy dobozos édes aprósüteményt (isler, baracklekváros linzer, csokis parány, stb.) ami szintén kedvező árú volt, 1000 Ft alatt.
Bár a beltéren is vannak asztalok és székek, de van egy elég tágas, fedett teraszuk. Érdekesség, hogy közvetlenül velük szemben van egy másik cukrászda is, nekem a kettő közül a Hodosi tűnt a jobbnak.
Tisztes 4 pont.
Hodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló - EgyébHodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló - EgyébHodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló - EgyébHodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló - EgyébHodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló - EgyébHodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló - Egyéb

Hodosi Cukrászda-Fagyizó további értékelései

2023.01.11a párjával
Több alkalommal jártunk már Hajdúdúszoboszlón ,de soha nem hagytuk ki ,hogy ebben a kiváló cukrászdában sütizzünk ,és fagyizzunk. Nagyon finom minden ! A fagylattól is el voltunk ájulva mekkora adagok ,és milyen isteni az ize,de nem utolsósorban az árfekvése mennyire kedvező volt . Máshol...
2022.08.16a párjával
Amikor Hajdúszoboszlón járunk mindig betérünk egy jó süteményre vagy fagyira. Nagyon finom mindkettő. Kedves udvarias kiszolgálás, tisztaság a jellemző. Mindenkinek javaslom, hogy látogassa meg a helyet. (helyeket)
2022.05.30a párjával
Nagy kritikusok vagyunk. Lehetünk, mert el vagyunk kényeztetve. A világ legjobb fagyizója számunkra az etalon, ez pedig Budapesten a vörösvári úton lévő KDCukrászda [moderálva - a szerk.]. Mi egyszerűen csak Magdi Néni fagyizójának hívjuk. Úgy tűnik, ez a minőség is egy átok, mert ha valamelyik...
Pihenés Hajdúszoboszlón
Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló