Erdélyi Lenke

Erdélyi Lenke adatlapja

Regisztráció2013.11.06
Utoljára itt2022.12.29

2013. november 6.a párjával járt itt
Csendes, nyugodt környezet. Udvarias, segítőkész személyzet. Kamerával felszerelt zárt parkoló. Bőséges, svédasztalos reggeli. Udvarias kiszolgálás. A szobában talán lehetne modernebb TV. készülék,de sok program fogható. Sajnos lift nincs,de gyalog is fel lehet menni az első emeletre. Azt nem néztem meg,hogy mozgáskorlátozottak hogy jutnak fel.
Kiváló 2014. március 27.a párjával járt itt
Hétvégén a párommal voltam Nyíregyházán a Centrál Hotelben. Visszatérő vendégek voltunk,és nagy-nagy szeretettel fogadtak. A felújított szobák csodálatosak. Minden kényelemmel ellátottak,amire szükség van egy hétvégi pihenésnél. Nyugodt,csendes környezet. Igényes reggeli és vacsora! A szabolcsi töltött káposzta felülmúlhatatlan.
Kiváló 2014. május 27.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk a párommal itt. Kényelmes tágas szobák. A konyhában megtalálható,ami ilyen kikapcsolódásra elegendő. Szépen parkosított kert. Rögtön meghívtak halászlé ebédre. Majd megfürödtünk az udvaron levő medencében. Szaunáztunk is. Külön programokat szerveznek. Zárt parkoló. A csapból termál víz folyik.