Hotel Platán étterme Hajdúszoboszló

Hotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Platán étterme Hajdúszoboszló vélemények

Átlagos 2020. szeptember 7.gyerekekkel járt itt
Kellemes, kifogástalan környezet.
Igazi pizza: vékony tészta, de ennyire! "Papír-vastagságú". A feltét ennek megfelelően, eléggé visszafogott. A felszolgálás érthetetlen. Négy fő részére: két pizza a pizza-tányéron, és két tányér. Összességében valóban négy, de két fő a tálaló-tányérról egyen? Kérni kellett, kaptunk még EGY tányért.
Gyenge 2018. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Az étteremben egyetlen asztalnál ültek vendégek, a mi társaságunk. Akkor még nem, de később érthető lett. A beharangozott "óriási adag" csülök, szánalmasan kis mennyiség volt. Minden köret hideg volt. (Nem volt megfelelő a felmelegítés). Külön megemlítem a káposztát: mennyisége-minősége, vicc! Csalódás, drágán megfizetve. Ide sem jövünk többet, vendéglátó helyek listájára került.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. február 6.gyerekekkel járt itt
Minőségi, változatos ételek, profi és kedves, figyelmes kiszolgálás, arany halak látvány etetése, amit nem csak a gyerekek várnak és élveznek. Érdemes körbe sétálni az egész éttermet, hotelt. A hátsó kertben is van egy halas tó, gyönyörű az egész környezet. Mindez mediterrán hangulatban a platánfák árnyékában. Hajdúszoboszló Aqua-parkjához közel. Csak ajánlani tudom.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. június 28.gyerekekkel járt itt
Nem messze a fürdőtől egy gyönyörű kerttel és halas tóval körbevéve kiváló választás bárkinek. Az étlap egyedi, az ételek választékosak és nagyon finomak voltak, habár az elkészítésük elég hosszadalmas volt és más asztaloknál is reklamáltak már a hosszú idejű ételfelszolgálás miatt, ezt leszámítva a pincér gyorsasága és kedvessége kárpótolt mindent és mindenkit.
Kiváló 2013. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű helyen, Platánfák között, szerencsére kicsit eldugva a nyűzsgő-forgatag elől. Modern, fiatalos étlappal, de nem a hagyományos magyar konyha híveinek. Csak ajánlani tudom mindenkinek, a személyzet is roppant barátságos, készséges. Hűvös Borpince vagy romantikus kertrész , megnyerte nagyon a tetszésünket.