szilvo
Országjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság

szilvo adatlapja

Ilyen vagyok
Paleolit  •  Spórolós utazó  •  Táplálkozástudatos  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Gyermekkel utazó
Regisztráció2015.06.28
Utoljára itt2017.08.23

Kiváló 2015. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
A Hotel Famulusban szálltunk meg, így a csomaghoz járt egy vacsora is a Pódium Étteremben. Az étterem hangulatos, jó a világítás és kedves volt a felszolgáló is. Nagyon jó látni, hogy egy újabb olyan étlap, ahol fel vannak külön tüntetve, a laktózmentes, gluténmentes vagy épp paleolit étrendet folytató vendégek részére készült ételek egy-egy kis piktogramja.
Szörnyű 2015. június 28.a párjával járt itt
Kuponnal voltunk a panzióban, ahol az első
vacsorán ért minket az első meglepetés: félrevezetve a vendégeket büféválasztásos ételnek álcázták a tányéros kiszolgálást a szomszédos hotel elkülönített helyiségében. Első alkalommal még lehetőség sem volt választani, csak 2. naptól lehetett kétféle menüből választani.
2015. június 28.gyerekekkel járt itt
Nem messze a fürdőtől egy gyönyörű kerttel és halas tóval körbevéve kiváló választás bárkinek. Az étlap egyedi, az ételek választékosak és nagyon finomak voltak, habár az elkészítésük elég hosszadalmas volt és más asztaloknál is reklamáltak már a hosszú idejű ételfelszolgálás miatt, ezt leszámítva a pincér gyorsasága és kedvessége kárpótolt mindent és mindenkit.